Moderator AndrejCar

Ime Prezime:Andrej Mirkovic
Datum rodjenja:06.10.2001.
Iskustvo u MC:ZNAM SVE
Igras na Serb-Craft:Jos od kada je radio stari Role Play
Skola:ne odgovaram na takvo privatno pitanje
Hobi:Kupovanje nove tehnologije :smiley:
Adresa:ne odgovaram na takvo privatno pitanje
Nesto o sebi:Pametan sam :D,Volim MC i vase servere :D,I sve drugo sto jedan Moderator treba da ima :D,pomazem svakom novom igracu da bi idalje igrao na serveru,doveo sam sve svoje drugove na vas server(normalno koji igraju MC)…

Batice pls mi daj :smiley:

ja glasam za njega, tj da dobije MOD-a dobro bi dosao jos 1 mod, jer Delija i ovi drugi modovi se bave sa parama, skilom uglavnom sve ostalo osim servera i igraca (nemojte se uvrediti) jer vi ste u proseku 1 sat na ser a Andrej je svaki dan i on bi mogao da bude zaduzen za igrace koji su na ser. i njihove probleme… razumete sta hocu da kazem.

tako da ja mu zelim srecu da dobije MOD-a

Ja sam na server duze od 1-og sata samo sto sam u vanishu a to je zato sto ima bas dosta igraca koji mi traze rank ili skill i smaraju me po citav dan.

Andrejcar ti ne mozes doboti moderatora jel si 2001 godiste…

jel ja mogu da dobijem MOD-a 98 sam?

Milanpro tako kaze Manic ali nismo culi i Baticu!!Tako da pls malo cuti :smiley:

I samo da znate trazicu sve Moderatora dok Batica neodluci (jer mi je Manic vise kao COowner)Bez uvrede Manic :wink:

I dobro kaze FuckYea ja mogu biti zaduzen za igrace :smiley:

Ja se slazem da Andrejcar dobije moderatora zato sto je dosta iskusan igrac

Ko prvo kad manic kaze da nemozes nemozes jer Manic ti hostuje server na kom ti oces Moderator-a Tako da on moze da se smatra bitnjim za server… Samo toliko i batica je bitan ali nije lepo sto ih uporedjujes Batica je osnivac i ima autorska prava kod sebe manic hostuje Survival serv…

-AlcatrazX

Dobro samo hocu da i Batica kaze svoje misljenje nista drugo :smiley:

Batice jel ti gledas uopste ovo??

Gleda on sigurno to sigurno se smeje odakle vam smelost da se prijavite za Moderator-a…

-AlcatrazX

Ok pusti me na miru vise Alcatraz

Prvo ne sviđa mi se to što nepoštuješ pravila foruma, praviš duple teme, duple odgovore, ne koristiš EDIT i td.
Drugo meni ne smeta koje si godište, meni je bitno da si zreo…
Treće ne želim da neko upoređuje mene i Manica zato što smo jednako odgovorni za uspeh ove zajednice

Ipak mislim da bi trebao malo da sačekaš možda jedno 3 meseca pa da se ponovo prijaviš za Moderatora…

Hvala ti na poverenju,
Batica

Realno… :wink: