[Moderator] AndrejCar

Samo zelim da kazem da li mogu dobiti Moderatora,naravno imam sve sto jedan Moderator treba da igra :D.I necu ga upotrebiti u zle svrhe nego da bi pomogao drugim igracima jer sa Creatorom isto pomazem koliko mogu ali normalno Moderator ima vise komanda pa tako mogu vise da pomazem :smiley:

Izvinite umesto igra treba ima* :smiley:

koliko imas godina i kad si rodjen to moramo da znamo, bez laziranja ?

ok 06.10.2001. :smiley:

Sada cete verovatno da kazete “ne”.

Mlad si ti za to nemas glas od mene jer 2001 za mod-a neka hvala… Mlad si ti jos :slight_smile:
Nadam se da ja jedino ovako mislim…

-AlcatrazX

Nije sve u godinama, ja sam 2000 pa sam vrlo iskustan i dobar u MC-u mozda sam i bolji od nekih igraca - 98,97 …
Ipak Moderator je veliki rank, i treba ti veliko znanje i iskustvo za to :open_mouth:

AlcatrazX sto si takav :angry:

Nema sta ja neznam u minecraftu i imam bas veliko iskustvo :smiley:

Ako ti dobijes Moderator-a onda ja treba da dobijem Creatora… a to se nikad nece desiti :stuck_out_tongue:

-AlcatrazX

Primamo samo ljude iznad 99 godiste. Ti kao 2001 si mnogo mlad da bi bio moderator, nije problem samo to, vec je i problem sto ne shvatate da mi pokusamo da odrzimo balans izmedju svega, a taj balans se menja kad damo nekom ko nerazume i ko je jos mali. nastavi da igras minecraft samo :smiley:

:frowning: Ali kako ja rusim balans nerazumem :huh:

Neshvatam sta ja to nerazumem i glupo je sto gledate samo iznad 99. godista

Mislim smatrate me ko da sam glup :angry:

I sta ima veze da li sam mlad kada znam sve o minecraft-u i imam sve sto jedan Moderator treba da ima :smiley:

Mogao si svaku tu recenicu staviti u jednom odgovoru, a ne spamovati bezveze :stuck_out_tongue:

Bar stavite da Moderator moze da se kupi ako nista drugo :smiley:

Pa dok smislim xD

Zato sto ti kao 2001 se ponasas ko dete i kad te neko zeza ili tako nesto kad se nasali ti ces da mu pretis banom ili vec sta.Ti kao 2001 god ti mozda se naljutis na neku f koja ti je rusila tvoju f i da im set 0 celu f ili ih banas kapiras jer ti bi tako koristio Moderatora po mom misljenju i besmisleno je da se on prodaje kad ima WE komandu /kick,/ban,da daje skillove nema Creative control ima /kill komandu…

-AlcatrazX

Alcatraz sta izmisljas molim te ja nebi nikog ban osim ako krsi pravila :stuck_out_tongue: