Mnogo predloga

Posto se suska da ce gr uskoro u junu,julu resio sam da napisem predloge.Nadam se da ce vam se svideti i neki od ovih predloga vaze samo ako SC predje na 1.9.
SkyWars:dodati jos kitova,dodati mogucnost da se kitovi kupuju zauvek,ali da cena bude dosta veca.Dodati raznovrsnije iteme po cestovima(gold axe,gold sword,druge vrste hrane itd,izbaciti poison i bodlje sa chestplate).
SkyBlock:Po meni samo da se poveca cena za sell,ostalo je sve super
Survival:Staviti border na 150000 i poboljsati malo ekonomiju
Roleplay:Vratiti rudnike(A,B,C,D,E) i povecati cenu za sell
Bridges:Dodati rankove
SurvivalGames:Ukloniti poison,potion of healing,i regen potion
Dodati:Raznovrsnije iteme,staviti da se dobija po 1 stick,1dmd,1 iron,1 gold a ne po 3 zato sto je pre op,fixati ender chestove zato sto su neki prazni a niko ih nije pokupio(umesto njih dodati trap chest)
SkyPvp: Dodati SCShop
Svaki deo armora P4U3 neka kosta 100 SCPoena,serb ce kako se prica preci na 1.9 a u 1.9 verziji obican golden apple kada se pojede napuni do kraja srca,pa smatram da bih trebalo da se placa za 5 SCPoena po komadu a ne da se nalazi free na sign-u.Za encke sve isto dobijaju se rankom.
Global:Dodati jos rankova.Na serverima u kojima ima pvp dodati zid sa sign-ovima na kojima pise top kills i top deaths(ovo je izvodljivo).
To je to od mene pozz :slight_smile:
Sry za pravopisne greske :slight_smile:

Ne svidja mi se jedino prijedlog za survival jer bi bilo bolje da border bude na sto manjim kordinatama kako bi bilo vise truda za homeove i kako bi bilo vise pvpa i raidanja, sve ostalo mi se svidja. :relaxed:

Hmm pa mozda si i u pravu,sad je border ja msm na 400000.
Kad bih bilo na 50000 bilo bih mnogo zanimljivo :smiley:

Na pola miliona je border licno sam stajo uz njega . :wink:

Border na 25k.

Malo je 25k

Lepi predlozi :).

50 k border ili 75 k je dovoljo

Nisu losi predlozi.
Po meni 50000 :smiley:

Previse je 50000 da je Border, bolje da je 49999… Ili ako oce pravi raid srw neka stave na 100 :smiley:

Nisu ti losi predlozi.
Ako cemo iskreno ekonomija na survivalu je ocajna.Treba dodati spawnere od kojih se moze zaradjivati npr IG i blaze.
Meni se RolePlay nikako ne svidja,po meni je bio super pre jedno 3 4 gr-a.
Za SCShop na SkyPvP se u potpunosti slazem.
Inace sve ostao je super po meni. :slight_smile:

Cujes to a ako npr bude 50k border kako ce mo mi praviti velike xp farme treba dodati onda spawnere npr 100SC poena 1 spwner.

Cini mi se da su na live-u rekli da ce ostati 1.8 pvp… Border 20-50k da bi se trudili za homove, IronGolem spawneri ne kontam sta ste toliko zapeli za njih kad je to OP factions. Bila je tema samo za survival gde je bilo 2130912084021840302189301283012830123 predloga valjda ce bar 1 da iskoriste tako da necu pricam vise xD

Najbolje je da povecaju spawn rate creeper-a 20 puta prodjem kroz wild ne vidim jednoga.

Koliko ja znam gr treba da se desi tacno u sredini godine sto znaci 15 jula u 6 popodne ali nisam siguran XD
Nedrzite me za rec…

Wasdas ja mislim da kada je bio sastanak sa igracima na ts3, moderatori su rekli da ce biti 1.9 pvp

U tom slucaju skyblock mi ne gine :'D

Zaboravio sam da bih bilo dobro da se dodaju mape sa vecim spawnom i sa ostrvima koja nisu toliko udaljena.Msm na mape sa premium servera :smiley: