Minecraft Server Prezivljavanje - Ep. 13 Ubacena!

Da se vi ne bi mucili da trazite video koji zelite da vidite
Postavicu vam link od Playlists sa mog YouTube Channel
Pa vi izaberite epizodu koju zelite da vidite
U naslovu teme ja cu da napisem koja je Ep zadnja ubacena
Tu imate sve Epizoda od 1. pa na dalje…

Link do video klipova
Subscribe na moj ch!

Dobra epizoda :smiley:
Imas sub od mene :slight_smile:

Ček ček ček ček ček, koji čit koristis, izgleda kao nodus :stuck_out_tongue:

Hvala za SUB i support, i ne koristim nodus :stuck_out_tongue: :smiley: nikad nisam nikad necu PS. 2 ep dolazi za par sati bolji snimak takodje

Odlican klip ! :slight_smile:
Nadam se da crnja nije crko xD

Ja ne znam za to uvelicavanje dal je zabranjeno , ali to je mod ili mu je takav mc pa ima , uglavnom , nikakav cheat to nije :slight_smile:
Odlican klip :smiley:

xaxa nije to cit to je zoom (zum) od Optifine :slight_smile: Epizoda 2. ubacena, bolji je snimak nadam se :slight_smile:

To je inace Optifine i to nije cheat vec mode i to je dozvoljeno bez toga ne rade ostalih pola moda kao ni Shaders :slight_smile:

Ubacio sam 3. Epizodu, nadam se da cete uzivati :slight_smile:

EDIT i sada je 4. ubacena

Epizoda 5 ubacena :slight_smile:

Maniću, ja sam mislio da je to neki čit.To izlgeda baš kao nodus (staklo).Samo to.

alexa_00 Brate to ti je optifine, mora da si ziveo ispod kamena ako ne znas sta je optfine :smiley:

Gledao sam juce na YouTube

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4 Beta

MCinSerbia, neseri.

alexa_00 “Ne seri” Pise se odvojeno, svi ostali kazu da nije cit jedino se ti ovde pravis pametan da jeste, ne znam sta pokusavas da dokazes, evo ti primer zumiranja sa optifine

[video]http://www.youtube.com/watch?v=vwApBZxFsrY[/video]

aa ovde mozes da skines mod Optfine

A jebote sta se ljutis?I nisi ti AlcatrazX da me ispravlja!

Ispravljas* :smiley:

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4 Бета

Optifine nekim slabim kompijuterima omogucava da im Minecraft radi malcice brze , optifine takodje sluzi za neke dobre modove … To nije cit vec MOD meni sa optifineom minecraft radi za 25 fps-a manje ,jebiga zato ga ni nemam . :slight_smile:

Popadija, da ti nemaš samo 25fps-a? xD

Ja dobijam 160 fps-a meni optifine uspori za 25 . Zato ga ne koristim i ja ne dobijam 25 fps-a