Mi damo odgovor pa lockamo

A i ja bih radije igrao sa 1600 hackera na 1.8 nego sa 600 likova na 1.12 koje cak ne mogu ni hit koliko su ‘‘dobri’’.

Zato svaki drugi je imao hack

Sent from my 4047X using Tapatalk

Xconee sve to sto si reko desava se na 1.12 a ne na 1.8 verziji. Dok je bio survival 10x je bolji bio od sadasnjeg factions-a. U 2-3 h ujutru mogo si pronaci igrace za pvp-i, ekonomija je bila normalna, nisu bili nikakvi glichevi a sto se tice hackera i klikerasa kao sto kaze gennerator nije se mnogo igraca zalilo.
Kako god al factions svake sezone propada sve vise i vise, ekonomju svake sezone bukvalno smanjujete, glavni izvor $ kopanje u netheru, samo me zanima na kom factions srw postoji takva ekonomija. Pvp jedino postoji za vrijeme kotha slabo se moze pronaci na warp pvp, divljini preko dana, za gliceve ne sjecam se da se moglo glicati na 1.8.

Svake sezone vam nevalja ta trenutna sezona koja je u toku, ali baš svake. Prošle sezone vam nevalja ta sezona bila bolja ona prošla, predprošle sezone vam bolja ona tamo iza i tako sve u krug. Ista priča i za verzije bila 1.6. verzija prebaci se na 1.7. kad ono poruke “vrati na 1.6. ne valja 1.7” tako i za 1.8 1.10 i 1.12.
Ako vam se ne sviđa igra ne morate igrati i kraj priče.