[MEMBER] Swampie :D

Nick mi je Swampie - ono prase :smiley: hahaha
Ja sam 1999 godiste :stuck_out_tongue:
Nzm tacno valjda 1 god :S
Pa trebaju mi jos set homa… jer imam mnogo mesta( 3 xp farme i kucu ) pa bi mi jako znacio member :smiley: a i ima commandu back… (iskren sam :P)
Necu ga zloupotrebljavati…(pise gore zasto mi treba)
Igram mc dosta i iskusan sam sa raznim stvarima, gradjenjem, borbom… (sve sto ima u mc :D)a commande ima na netu i mogu da naucim kad ocu :smiley:
Ja se inace zovem EKSTRIM, nik swampie mi je nik sa skinom, volim da gradim i da pravim nes. sto jos niko nije napravio :smiley: volim da se borim sa dobrim igracima
(kad kazem dobrim igracima MISLIM NA IGRACE KOJI NEKORISTE TP I GM DA RUSE TUDJE F I REZERVNE ARMORE… kad se bore… -.-) obozavam sekiru :smiley: i budzim skill
sa njom, dosta vremena volim da provodim pravljenjem necega, ili dobijanjem skilla na xp farmi :smiley: xD volim i da gradim Skinove sebe, mobova i neutralnih cudovista
( one ljude od blokova :D), maceve i mnogo drugih stvari :D, volim i da napadam druge F, ali uglavnom vratim stvari njima jer mi ih je zao :S :smiley: TOLKO OD MENE POZZ B)
(sve sam napisao iskreno :D)

Pozdrav,
Hvala vam što ste zainteresovani za rank na našem serveru! Potrudite se da budete što aktivniji na forumu i da igrate na našem serveru kada ste u prilici! Pronađite nekoliko članova sa servera i foruma da komentarišu vašu prijavu u što boljem kontekstu kako biste vi postavi Member na našem serveru!
Vaš SERB-CRAFT
www.serb-craft.tk

Dobar je lik posten :smiley:

On treba da dobije membera!

Prihvaćen.