[MEMBER] milos030dm

• Ime i prezime:Milos Stefanovic
  • Nick na serveru: milos030md
  • Datum rođenja: 08.03.1997.
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak): Igram negde oko mesec dana,mozda malo vise…
  • Žašto baš vi kao member: Pa voleo bih vise chestova da zalkjucam…
  • Iskoristićete ga za: U dobrotvorne svrhe,da zakljucavam sve moje i da ne mogu da mi kradu nista…Necu ga upotrebljavati kao zlodelo!!
  • Iskustvo u Minecraft-u:Za malo vremena mogu da kazem da imam mnogo veliko iskustvo…Samo se ne razumem oko pravljenja servera sto rade creatori…
  • Napišite nešto o sebi:Imam 16 god,idem u 1 god. srednje skole…Volim da igram na vesem serveru i tako :slight_smile:

na serveru si aktivan, ali mislim da trebas jos malo da se upoznas sa serverom.

Cek malo ako si 08.03.1997. zar onda nemas 15 god a ne 16 ?

Pa dobro,sad cu 16…Ali sta je to .Jos 3 meseca…A ja to racunam kao 16…Jer vise vuce ka 16-oj godini :)))

[quote=“milos030dm” post=1086]- Ime i prezime:Milos Stefanovic

• Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak): Igram negde oko mesec dana,mozda malo vise…
  • Iskoristićete ga za: U dobrotvorne svrhe,da zakljucavam sve moje i da ne mogu da mi kradu nista…Necu ga upotrebljavati kao zlodelo!!
  • Iskustvo u Minecraft-u:Za malo vremena mogu da kazem da imam mnogo veliko iskustvo…Samo se ne razumem oko pravljenja servera sto rade creatori…
  • Napišite nešto o sebi:Imam 16 god,idem u 1 god. srednje skole…Volim da igram na vesem serveru i tako :)[/quote]

Pa razumem se! :slight_smile:

Predlažem ga za membera ! :side: Dosta je aktivan i voli da baca pare na gluposti :smiley: :whistle:

[quote=“milos030dm” post=1132][quote=“milos030dm” post=1086]- Ime i prezime:Milos Stefanovic

• Napišite nešto o sebi:Imam 16 god,idem u 1 god. srednje skole…Volim da igram na vesem serveru i tako :)[/quote]

Pa razumem se! :)[/quote]

Hahhahaha Judge :slight_smile: :3 :kiss:

Ма ништа ! ~ :wink: :huh:

HAahahhahh Judge… :slight_smile: Samo ti znas zasto :slight_smile: xDDD

Па наравно ! :slight_smile: :3 :silly: :pinch: :whistle:

Odbijen, aktivnost an forumu je samo spam.