[Member] Maximus

Pozzdrav Moje ime je Bosko Vasic rodjen sam 14.05.1999,Zeleo bih da postanem member na vasem serveru,igram na njemu oko 5 meseci na niku Sajkaca,a skoro sam poceo na skinu Maximus,Volim pvp borbe i znacilo bi mi da postanem member,Presao sam na maksimus jel mi je to nik sa skinom.Slobodno vreme provodim na serveru istrazujuci mapu i traziti ljude za pvp borbu,planiram da kupim sutra tezgu.Zeleo bih ozbiljni je da se bavim prodajom na tezgama i borbama,inace u pvp borbi vracam iteme,ako je neko “mucio slabije” naplatim mu 100 po itemu :smiley: inace sam posten.Slabijima pomazem i pocetnicima.Znacila bi mi takodje i komanda back.Kad nadjem drugi f home ako je slab unistim deo i vratim iteme clanovima f.Ne volim kada jaci ubijaju slabije na serveru i uvek pomazem slabijima :D.Volim postenu igru,naprimer bez pomocnog armora u pvp areni,bez zabranjenog oruzja i tako.Najvise mrzim grifanje kuca tnt-om.E ovako za kraj,bio sam iskren koliko god sam mogao.Na forum sam se registrovao kasnije jle mi je bagovalo.Moje iskustvo u minecraftu je veliko,od kad je izasao minecraft 2010. 5 meseci posle izlaska sam poceo da igram.Membera necu zloupotrebavati.Da napisem nesto o meni:Igram kompjuter po ceo dan,vrlo dobar ucenik,stajem na stranu slabijih i lose strane su mi sto zelim puno necega i ako mi netreba i sto se druzim sa mnogo starijima od sebe.Naprimer 4 godine stariji od mene 3,2 nebitno :D.Pozz za admin team i cekam vasu odluku :smiley: pozz :slight_smile:

Moras da pratis upustvo i tacan opis prijave za membera. !