[MEMBER] IvanDonat

Ovako , prvo da kazem da pisem ovo na bratovom profu zato sto imam probleme sa registracijom -.-
Evo ovako :

• Ime i prezime: Stefan CamoviĆ
  • Nick na serveru: IvanDonat
  • Datum rođenja: 01.04.2002 (dd.mm.yyyy)
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak): Igram od verzije 1.3 :slight_smile: Ali pre nisam bio toliko cest na serbu , sad jesam :)))))) Pre mi je bio nick (Snowman , venom5522)
  • Žašto baš vi kao member: Igram duze vreme , POMAZEM DRUGIM IGRACIMA ! (za stvarno , ne lazem ) …
  • Iskoristićete ga za: Pa imam neke stvari koje su meni potrebne …
  • Iskustvo u Minecraft-u: Minecraft igram od 25.09.2011. Isti datum kao i Ender111 :slight_smile: :smiley:
  • Napišite nešto o sebi: Zovem se Stefan , druzeljubiv sam , volim vas server ,rodjeni brat sam Ender111 i kum Godcoda :D, nikad nemam nista da ucim tako da vecinu dana provodim na serbu :))))))) ! Normalniji sam od Ender111 xD

Toliko od mene .

Sa profila balsa99ravno :
Vas IvanDonat

DA , od mene braca smo , i kad ti nebi dao bilo bi svadje po kuci :smiley: ahahha xD

Vas ENDER111 ! (pravi ja -.-)

P.S. Imao je problem sa registracijom pa je morao preko mog …

Evo sredjeno je ! :slight_smile:

Kume , DA !

Moze,cest si na serveru, DA :slight_smile:

:smiley:

DA !

Nesvidja mi se to sto , se prijavljujes za rank i nagovaras svoje drugare da glasaju za tebe.
Koliko sam shvatio pomaganje igracima na serveru je humano , ali ti to necinis zato sto neznas lepo da objasnis.
Trudi se i bices bolji , preporuka da se prijavis kasnije.

HerobrineHunter

Pa jaooo vidi koliko ste slatki :oops: za DA si Stefane!

Fala ! :slight_smile:

Kao prvo , nisam ja nego moj brat …
Zato sto se on takodje zeli da ja dobijem membera -.-
Igram duze vremena , mozda malo duze no ti , tako da , ako si ti member , mogu biti i ja !
Hvala ti u svakom slucaju .

HJO HJO

http://www.youtube.com/watch?v=FCjiMVHbXlQ Ju ju ju ju ju ju ju ju ju ju koji FAIL XD

Nemojte crci od smeha pre vremena! (napocetku videa)

Prihvaćen si :slight_smile: