[MEMBER]Duh102

• Ime i prezime:Filip Rac
  • Nick na serveru:Duh102
  • Datum rođenja:11.10.2000.
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak):Na drugim accountima i na ovom zajedno igram 6 meseci (pola godine)
  • Žašto baš vi kao member:Pomazem ljudima u okolini dajem malo para itd…
  • Iskoristićete ga za:Vise chestova, vise sethomova itd…
  • Iskustvo u Minecraft-u:Igram Minecraft otkad je napravljen
  • Napišite nešto o sebi:Veoma aktivan u sportu (fudbal treniram 2 godine), njakam komp kada imam vremena i igram minecraft :smiley:

Prihvatam tvoj zahtev za Member-a, iskusan si u minecraft-u , ti si me naucio da ga igram (stariji si mi brat) ali ja sam tebi pokazo za minecraft i uveo te na serb-community

Moze moze :smiley: :stuck_out_tongue:

Moj glas je za DA.

DA i od mene iskusan si igrac, igro sam sa tobom dosta godina :stuck_out_tongue:

DA , moze :smiley:

Moze :smiley: :stuck_out_tongue:

Imas da od mene.SRECNO !

Nemoze ocu ja Membera sto eglasate za mene on nije ni aplikaciju postavio!!!

Jeste nemoj da lazes samo se nevidi idi na Member zone i videces :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P: P :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Prihvacen!