[MEMBER] borist

• Ime i prezime: Boris Todorovic
  • Nick na serveru: borist
  • Datum rođenja: 18.4.2000.
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak): Uff neznam tacno nekih godinu dana ali prvi put sam uso odavno jos kad je bio trade market ono “Cena tezge 10 iron ingota po nedelji.”
  • Žašto baš vi kao member: Jako volim server i voleo bi neki rank i mudro cu koristiti.
  • Iskoristićete ga za: Uglavnom da pomognem drugarima i novim igracima (stvarno nelazem)
  • Iskustvo u Minecraft-u: Paa u mom gradu znam nabolje jer najduze igram i svi moji drugari se obracaju meni za pomoc ali postoje stvari koje su mi jos nejasne ali imam dosta iskustva sa monecrafton.
  • Napišite nešto o sebi: 6. sam razred , zivim u kovinu , znam dosta o kompjuterima , duhovit sam ,Volim da igram igrice,Nekad mi je jezik brzi od pameti, “Volim da imam rank XD” , Nevolim velike rankove kao sto je admin , creator i ti sa creativom jer onda igra nije zabavna , Volim da odrzavam red , Mrzim kad dobijem ban :pinch: , Nevolim da psujem , Retko sam tuzan :woohoo: , Malo sam lud (na pozitivan nacin) .

Mogao si malo vise o sebi, sve sto smo saznali je da si duhovit i da si iz Kovina.

Napisacu u uredi kasnije ok Mada ja sam vec bio member samo ga ocu nazad

Prihvacen!