[MEMBER] Anonymous

• Ime i prezime: Lazar Radivojev
  • Nick na serveru: Anonymous
  • Datum rođenja: 1 maj 1998
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak): oko 8/9 meseci
  • Žašto baš vi kao member: Zato sto dugo igra, aktivan sam, voleo bi da imam taj rank i bio bi jako srecan. i volim da pomazem onima kojima je to potrebno.
  • Iskoristićete ga za: Da pomognem drugim igracima i /back /sethome 2… i da mi nick bude sive boje… Da svimaa pomognem kojima to trreba, novim igracima ili bilo kome.
  • Iskustvo u Minecraft-u: od kad znam za MC igram ovde i puno toga znam, velika iskustvo
  • Napišite nešto o sebi: Imam 14 godina, igram MC, samp, wow i najbolji drug mi je madafaka (viko bot ) i zaludjenik sam za igricama koje sam naborjao. Svidja mi se srw, dobro iskriptan i sve najbolje o njemu. Voleo bi jako membera, po drugi put otvaram temu zato sto mi je 1. odbijena iz nepoznatog razlog… sad sam se vise potrudio i nadam se da cete mi prihvaiti.

zola je pro, zasluzuje membera i mislim da mu trebate dati, aktivan je svugde i mislim da se necete pokajati!

Ja ga takodje predlazem za membera, zato sto MI JE POKAZAO KAKO SE IGRA MINECRAFT KADA SAM PRVI PUT DOSAO NA SERVER i doveo me je na server

hvala ljudi

evo ja garantujem ako neko dodje da cu mu pomoci i da cu pomagati novim igracima ako nesto ne razumeju.

Prihvaćen si. Uživaj u igri.