Mapa za SkyWars

Ja i moj drug Djordje (Djole_x3) smo za Serb-Craft napravili mapu za SkyWars Jako smo se potrudili nadamo se da ce vam se dopasti i da ce te je ubaciti. Evo vam i slike cisto da vidite kako izgleda!

Evo vam link od mape: Google Drive : connexion

Wow, bas je extra :smiley: Originalna ideja x)

Ova mapa vec postoji…

Woow, kako mocno. :open_mouth:

Ovo sam vec negde video e sada jel ste vi to kopirali ili ste sasvim slucajno dosli na tu ideju .

Nije lose, hvala na mapi!

naravno kada sam je napravio

Gle videli smo da ima ali smo je doradili da nebude ista vise dodje kao inspiracija

Slična mapa je postojala na serbu :confused: a i lako je napraviti mapu :slight_smile: World edit-//zaboravio sam kako ide komanda lol (blokovi) (blokovi) (Željeni block da se potavi,željeni block da se postavi…

Sve sam reko ._.

Mapa je mocna bas, super je hahah :smiley:

da kopirali smo krug od planeta i zamenili boje i detalje
a pikaboss ako neumes bolje nemoj ni da odgovaras!

neumemo lol

[quote=“1080InstaSwap_” post=77802]da kopirali smo krug od planeta i zamenili boje i detalje
a pikaboss ako neumes bolje nemoj ni da odgovaras![/quote]

Nauci mene da to radim bas zelim da pravim mape necu da budem glup kao sto pika ne zna komande da nauci plz me naucim plz plz ocu sve da me naucis ja inace ne znam mis da koristim pa ako mozes i to da me nucis bicu dobar marljivo cu raditi uciti i pokusavati da sve savladam valjda cu jednog suncanog dana biti bolji od tebe.

PS9 ajde napravi isto kao ja ii moj drug! Posto imas mozga kolko i pikaboss -“Samo treba da se kuca is” , ako samo to treba svi bi onda umeli da naprave. Tako da ako ste ljubomorni nemojte ni komentarisati.

Nole…

pika_boss molio bih te da nebudes ljubomoran.

[quote=“1080InstaSwap_” post=77802]da kopirali smo krug od planeta i zamenili boje i detalje
a pikaboss ako neumes bolje nemoj ni da odgovaras![/quote]
e oako
Napravio sam i ja par mapa koje možeš i sam pogledati.
Naravno nikog nisam kopirao niti gledao s neta itd…

hahahahah na koga? :slight_smile:
na TEBE? =)

pika_boss ja nikoga nisam kopirao ja sam rekao da smo uzeli foru stvaranja planeta a ostalo smo sami uradili! Pa i verovatno si ljubomoran na mene jel da nisi nebi mi drzao predavanje sada koje me nezanima! Ja hejtere mrzim a to si ti tako da sam zavrsio pricu!

Vidi ovako
Ja na tebe nisam ljubomoran niti imam razloga ua to… (Ljubomran na tebe lol)Nemam na šta!
Šta si ti bolje uradio od mene pa da budem?!