Mapa - Survival

Evo mape za novu sezonu ako vam se svidja, ako mislite da je skinuta sa net-a, nece te je pronaci, preuredjena je 90%… :side: ( Ukupni rad na mapi oko 10 sati, najveci projekat u mojoj karicjeri mc-a :side: )

Lepa mapa.

Lepa mapa :slight_smile:

Lepa mapa :smiley: Zazaba jel tebi uvek treba pomoc :smiley: jer ti pise SOSSS :stuck_out_tongue:

Ekstra Mapa nadam se da ce biti ubacena :wink:

Ti si ovo skinuo sa neta i posle samo preuredio ? Postonsam video ovu mapu vec negde nmg se setim gde ali se vidi da si dosta toga izmenio od onoga sto sa ja video :slight_smile:
Valjda ce je ubaciti sacekaj duljeta sta ce on reci :slight_smile:

Promijenjeno je dosta toga, nemoguce je da si je prepoznao, jedino sta je ostalo su konture (odozgo je najbolje videti to) :slight_smile:

zazabam slicnu mapu mozda istu sam video na netu ali je dosta toga izmenio dosta je radio na njoj
Lepo bi bilo da je ubace!

Hvala vam na lepim rečima, čekamo glas Moda…

P.S nemam neta do 28-29.

Nema sta ovde da se prica ekstra je mapa svaka cast dosta si je radio mada bi mogla da bude malo veca ali i ovako je cool :slight_smile:

Ekstra je mapa samo ovde vidim spawn , a warpovi kao sto su shop , crates i tako to si napravio negde van ovoga ili ce biti u sklopu ove mape ?

Lepo si napravo mapu,dosta truda je trebalo vidim :wink:

Za neki drugi server možda ali za Survival ne pošto je taj spawn već napravljen.

Onda moze li Lobby za SG?