MANICU!!!!!

Ja nzm da li je ovo normalno ili nije ali Manic12 SVAKI DAN !! dolazi do mojih cestova i krade mi iteme !
1 dan kad je george208 bio tu (sa njim delim chestove) Manic12 je dosao i uzeo je moj axe sharp 5 !
Onda juce mi je uzeo 2 stacka enc gold apple !
I danas ga vidim da je na srw pogledam u moj chest i nema mi stack ipo gold apple I oko 45 DMD BLOCKOVA !!
Ostvario mi je samo 6 dmd i kako cu ja sad kad crknem nemam dmd !!!
Bar da mi je ostavio stack ali nije ni toliko !

Ja mislim da ovo stvarno nije u redu ja se mucim da skupim iteme a Manic dodje i uzme mi iz chesta ! :angry:
Ni na jednom srw na kojem sam igrao nisu mi krali iteme iz chesta pa sta god da sam imao!
Po meni je ovo najbolji srpski srw ali nije kao pre sad ti vlasnici kradu iteme !

Sto bi Manic12 tj VLASNIK krao iteme , on moze da vadi koliko god oce itema i sya god oce ako ima TMI mozda ti to krade neko iz f-a sta ce Manicu tvoji itemi ???

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Ako ima neki mod, to je NEI.

Danas od 15-18h, ja i Manic12 smo protresli sve kuće “poznatih” igrača za koje smo dobili prijavu da imaju neke zabranjene iteme! U toku današnjeg dana protrešeno je 12 kuća i uzeto preko 25 stack-a stvari koje su vađene iz Creativa. Neki su ostali potpuno bez chestova.

Iskreno nešto ja vama da kažem. Ja i Manić se trudimo da vam omogućimo igru, koja će biti poštena! Napravili smo rankove i sredili ih koliko smo mogli samo da bi običnim igračima bilo zanimljivo i da bi uopšte moglo da se igra. SVAKI bug koji ste nam rekli smo popravili, a svakim danom dolaze još 10 takvih!

I posle toga vi nama kažete: MANIĆUUUUU, BATICEEEEE, kako ste mogli ovo kako ste mogli ono. Šta ti hoćeš da mi kažeš da si skupio 200dp poena i više… Nemojte ljudi da se prepiremo oko nekih stvari koje stvarno nisu istinite. Znam da svaku stavku možemo da rešimo.

Apelujem na sve igrače da pročitaju pravila servera, ukoliko se ne slažu sa istim da ne počinju da igraju kod nas, jer nema smisla da krše pravila, a pritom da se žale:
http://serb-craft.com/site/index.php/sr/serveri/survival/pravila