Manicu??Jel ovo umesto 1.Aprila?

Manicu, jel 1.Aprila ce biti ono sto ste rekli il sad?

Samo gledajte cudo :smiley:

AHHAHA bice 1. aprila ali polako ubrzavaju :wink: :smiley:

Bice i jos 1-2 admina na RP :slight_smile:
Bice banova po 1 sec[drugacije se zovu loler style ! :)]bice muteovanja na 100 h :slight_smile: bice zmurka bice !!! Bice nesto posebno an RP 1 aprila :)[To vam ja obecavam :)]

Kako mislis ban na 1 sekund,zarto nije kick??

AndrejCar aj molim te nemoj da se vracamo na staro…ranije smo pisali nepotrebne poruke.Ja sam prestao da radim to!Molim te nemoj vise da pises te nepotrebne poruke!

Stvarno jos 1-2 admina?ja mislim da je dosta jedan admin za sad

Pa Alci treba pomoc…ako nisi shvatio.

Sacekajte malo 1 april :smiley: , bice svasta <3 :slight_smile:

da u pravu si aleksa ali bice tezak izbor admina.

Meni bi tesko palo da niko nedobije admina, a ako bi Manic i Batica hteli da uzmu 2 Admina, ovi koji dobiju admine srecnici su! :slight_smile:

Pa ja mislim da bi admine trebali da dobiju oni koji su najvise donirali ili najaktivniji.Ja na primer od verzije1.2.5 kupujem rankove i sve mislim jednog dana cu dobiti moderatora ili sad na roleplay admina :slight_smile: :slight_smile: mislim konkurencija je velika ali jos 2 po meni se moraju izabrati.

TNT nemoj nonstop da govoris da kupujes rankove od 1.2.5 verzije i nemoj da se hvalis -_-.I nemojte vise da pricate ti i alexa!!!

1. April je :slight_smile:
    Molim vas nemojte me mute na 100h xD

Ae dajte rank :smiley: jer je kraj meseca :slight_smile:

AndrejCar, ti pricas, ti postavljas nepotrebne poruke!Mene je Batica 1-2 puta opomenuo za to!I prestao sam.

Alexa ja samo pitam!!!A ti sto si protiv mene briga me :stuck_out_tongue:

Ja bih da ova tema bude LOCK!