Manic [Zaronio u SC] - Manic12 !?

Manicu, ja ovo procitao davnoo :slight_smile: . Nego… cekamo Baticinu biografiju :smiley: !

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Slazem se…

.:NOD:.

E Manicu,ti da si u mojoj skoli imao bi 5,i jos jednu peticu za iskrenu pricu,trud,a mozda i za rukopis :D. Svejedno,sastav je odlican,tj.biografija je odlicna,i jos bih hteo da cujem Acinu biografiju :slight_smile: :smiley:

Pa komu dodje sad glavni Batica ili Manic.Inace odlican sastav.

Meris. Isto ti je to :wink:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

:blink: :blink: :blink: Uhhhhhh ala mi svitkaju oči od ovog i lorelovog sastava (ako se uopšte piše ''lorelovog,) 5+ i za manica! :blink: :blink: (O da čitao sam prvo ''lorelovog, sastav pa onda ovaj) (I da, lorele preporučujem da promeniš nick mnogo se teško menja po padeže XD)

Ehmmmmm, kroz padeze* xD

Послато са LT18i користећи Тапаток 2

pisao sam od tablet pa sam grešio xD

OMGGGGG koji bump. 2013-2015???

Zadnja poruka je napisana 2014, lepi. :kiss: :whistle:

130 slotova? smesno.
Pogledajte sada, SVAKA CAST !!!

Nisam znao da sam lep. :lol:
Ja sam usao na prvu stranicu pa na zadnju zato sam mislio 2013-2015.

Ja se sjećam ovog servera od prije 2-3 godina. Uđem ja tamo i sve mi je čudno (do tada sam samo igrao singleplayer). I sada ja bezveze uđem u R3P. I pitam nekog lika kako da se teleportiram i sve te komande i lik mi objasni. Tada je bio samo 1 rudnik i unutra su bili dijamanti, emeraldi, željezo, zlato, kamen… To je bila neka 1.7 verzija. Sjećam se kad je izašla 1.7.5 i 1.7.8 (kasnije). (1.7.5 je mogao malo gledati u daljinu.) I tako to je moja priča.

:dry: Dal si trazio ovu temu od pre nekoliko meseci da bi ness napisao ???
:wink:

Ja?!

SerbCraft mi je bio prvi server i yako ce i ostati stekao sam mnoge projatelje a neke sam cak i upoznao u stvarnom zivotu.Donirao sam serveru glasao i kupovao rankove.Dan kada se desilo nesto sto mi je slomilo srce (ne bih bas da izjavim) Nocni je bio tu i pucao me sa bowom na SkyPvP sto me je mnogo razveselilo jer sam video buduceg Huahwia xD.Nocni carina si! :wink: CESTITAM VLASNICIMA STO SU DONELI NAS RAZLOG DA IGRAMO MINECRAFT!!!

Bravo Manicu

Nick (In Game): Pacman203

[hr]

Serb-Craft

Extra.Vidi dokle si dogurao…Svaka cast

Najlepse predstavljanje do sada :smiley:

kingdiamonds zar toliko su ti bitne poruke pa da odgovaras temu od pre 2 meseca?