Manic [Zaronio u SC] - Manic12 !?

[i][size=4][left][color=#00bb00]Bilo je to jednog skolskog dana jos dok sam ja isao u osmi razred osnovne skole. Pocelo je pricom za neku tamo glupu igricu, svi iz mog odelenja su mislili da je glupa igrica, a ja nisam ni znao cak o cemu se radi , tad je bio moderan SA:MP i CS 1.6. Kazi moji drugovi meni neki Aca Gligorijevic drzi neki server zove se SERB-CRAFT. Sve mi je bilo cudno. Prvi put sam se upoznao sa njim i to tako sto sam mu trazio link za download MInecrafta. Prvi put kako se secam objasnio mi je kako da udjem i da podesim minecraft, i kako da udjem na server. Prvi put kada sam usao u Minecraft sve mi je bilo cudno i nepregledno, koliko se secam Spawna je vecinom dela bio pod nekom vodom, i bila je noc na serveru. Prvi put je pukao creeper pored mene i uplasio me. Bilo je to jedno novo iskustvo za mene. Sav iznerviran i upalsen izasao sam sa servera. Proslo je neko vreme i resio sam da probam da igram tu igricu. Usao sam na server i pitao doticnog tad Baticu da mi da Gamemode, tada se svao cuveni [Bilder], dao mi je i rekao je evo ti, bi sam presrecan zato sto sam imao beskonacno stvari za gradnju :slight_smile: Tako sledeceg dana kada sma otisao u skolu sreo sam ga i pricali smo malo o tome, server je drzao na jednom skolskom kompjuteru, posto smo se u tom trenutku nasli da zajedno znamo mnogo toga o kompjuterima, odmah sam mu dao neku ideju kada sma video kompjuter i odma je i to uradi (ne secam se tacno sta je bilo :DD) . Video sam kako izgleda consola kako se ubacuju plugini i kako se podesavaju ostale stvari :slight_smile: Bilo je to jedno novo novo znanje. Kako su prolazili dani tako smo se ja i on sve vise zblizili i ja sam dosta toga naucio o tome kako se to sve radi sa serverom. Server je tada ako mogu da kazem bio veoma slab i podrzavao je maximum 16 igraca, Naravno bili smo presrecni kada je bio pun server (a ne kao danas). Onda sam dosao na ideju posto sam imao u to vreme (pre oko godinu dana) solidan kompjuter da ceo server prebacimo kod mene i da povecamo mesta za igrace, on je pristao na to, sve smo prebacili i pustili server u rad sa maximum 20 igraca, naravno to je za nas bio neopisiv osecaj. Vremenmom sa primetio da imam jos slobodne RAM memorije i predlozio da povecamo na 25 slota, pristao je i to smo i uradili, kako sam ucio o pluginima imali smo problema koji cemo staviti ja sam hteo jedan on je hteo drugi ali smo uvek nasli neku zlatnu sredinu. Kako je prolazilo vreme pojavljivali su se razni serveri, necu da pominjem imena, i povecavali su mesta za igrace, pa smo tako i mi zeleli da dominiramo u Srbiji i da budemo sto bolji :slight_smile: Pa smo dosli na ideju da povecamo na 30 slota i ako je to bilo previse za moj tada slab kompjuter :slight_smile: Nije mogao da podnese toliko opterecenja pa smo vratili na 25 slota. Za sve to vreme smo skupili dovljno novca da kupimo mnogo bolju host masinu sa kojom i sada drzimo server :slight_smile: Vremenom smo se uigrali i shvatili da moze na mnogo nacian da se nesto dobije ili zaradi pa smo to i uradili sada radimo sve i svasta na kompjuteru da uzmemo novac i pomognemo drugima kao sto bi ja mislim svako od vas uradio da je na nasem mestu. Tako sam hteo da vam kazem kako smo se ja i Batica" Paradise upoznaili na jedan cudan Minecrafterski nacin :slight_smile:

U odnosu na prvi dan od kad je krenuo sa mnom da radi, smo postigli mnogo veci uspeh nego ikada do sad i ja sam veoma ponosan na to.
Najbolji osecaj je kad ti pridje neki decko na ulici i kaze ja igram MInecraft i nick mi je (ne mogu da se setim) a ja kazem drago mi je ja sam Vlansik SERB-CRAFT-a.
Mogu da kazem da je to veliki uspeh i da ce jos dugo trajati :slight_smile: [/color][/left]

Hmmm… secam se jos tog dana na TS svadjali smo se oko 5 slotova… dal da bude 25 ili 30 igraca … sad kad pogledam 130 slotova… tih 5 kao da nisu nista…

Dosta se ljudi promenilo od tada … Secam se … poznavao sam dosta [Admina] tj. danasnjih [Creatora] zato sto je vecina bila na team speaku, hmmmm…

Mozdaaaa ali mozdaaaa imam stare slike negde sacuvane na hardu na starom kompu, videcemo :slight_smile:

Svaka cast na ulozenom trudu :stuck_out_tongue:

meni mogu da kazem malo nedostaje stari serb-craft

Boriste, kome nenedostaje old SERB-CRAFT?Meni nedostaje, jebo mater bilo je bolje ranije nego sada, ali kad sad pogledam 130 slotova, pre GR-a bilo je samo 32, secam se kada smo se svadjali u dosta fakcija, kada je Juzba dobio Mod-a, kada smo se cepali sa stakovanim armorima, sekirama, itd…Bolje je bilo ranije za PvP sad je bolje za igranje na serveru!
Svaka cast za sastav! :smiley: 5 xDD

Sto bi ja voleo da se vrate ona stara vremena sa verzije 1.7 :)Onaj spawn na nebu,stari moderatori,oni stackovani armori i sekire :wink:

P.S. Odlican sastav manicu :slight_smile:

Hvala, server mora da se usavrasava i da bude sto bolji pa tako ne gledamo iza sebe ali smo se osvrnuli na zabavne trenutke :slight_smile:

ja se secam onog spawna ne nebu :smiley: ali pak do pre 5 meseca je bilo 32 slota a sada 130 :slight_smile:

I meni nedostaje stari serb craft, jer su tu creatoro bili admini. Mogao si da spawnujes creepere nekome u f home, promenis mu nick u nesto glupo, pokrades ga pa ga banujes :slight_smile:

Nisam ja mislio toliko stari SERB-CRAFT ljudi, ja sam mislio pre GR-a.

Ajde ovde je tema za komentarisanje ali ukoliko izvucete od negde bas ono stare slike spawna ili servera postavite na forum da se malo zezamo :slight_smile:

Meni su stare iz 2010 negde na starom kompu pogledacu dali su tu :slight_smile:

Ja se secam SERB-CRAFT 1.2.5 verzije :smiley: Imalo je 25 slotova ja msm :smiley:
A sad 130, Tacno se vidi koliko je srw napredovao ! :smiley:
Manic12 i Batica su stvorili veliki server!\

Bravo !

[quote=“b0rk0” post=8059]Ja se secam SERB-CRAFT 1.2.5 verzije :smiley: Imalo je 25 slotova ja msm :smiley:
A sad 130, Tacno se vidi koliko je srw napredovao ! :smiley:
Manic12 i Batica su stvorili veliki server!\

Bravo ![/quote]

A ja :*(

Sorry, zaboravio sam te xDDD

Manicu odlican sastav.
George nisu stackovani armori bili kod verzije 1.7 nego kod verzije 1.3.2
Loler54 and Delija_1998 Moderators forever xD

Hahaha, jaoo bilo je lepo nekada, a sada svaka budala koristi cit i pokusava da otkrije neki bug :333

Veksi slazem se, sve vise igraca odlazi zbog citera i debila.

Tapatalk-bez tebe bi bilo tesko…

[quote=“emirrr” post=13157]Veksi slazem se, sve vise igraca odlazi zbog citera i debila.

Tapatalk-bez tebe bi bilo tesko…[/quote]
Istina :smiley:

.:NOD:.

Najbolje je bilo na verziji 1.2.5 (mislim da je tada bilo 25 slotova)
Po 20-min klikces osvezi dok neudjes na server :smiley: