Manic je bio upravu

Manic je uvek govorio kako neki igraci kad dobiju neki rank za stalno odu sa servera i ne dolaze po 3-4 nedelje pa evo to se desilo sa Danilom i Enderom.Od kad su dobili moderatore ne ulaze na server vec 2 nedelje.Ja mislim da je trebalo dati moderatora nekom aktivnijem.

I ja tako mislim ali otkud znam mozda su malo zauzeti :slight_smile:
Mislim da im treba dati malo vremena pa ih onda kritikovati :wink:

E moj TNTDestroyer…to sto je Manic uvek govorio znaci da ih zabole ***** …tako je radio i milanpro, malo usao na srw pobanovao pola servera ( gubio se sa svoijm Mod-om) i zato srw vise nije bio popularan niti normalan, tamo je bilo normalno da se ceo spawn unisti sa WE jer nije bilo nikog ko to kontrolise evo na primer kad je bila unistena PvPArena sa WE, ceo dan sam bio u sk, i niko nije umeo da to sredi sa WE, kao da su glupavi, ja lepo usao na srw (kao i normalno)hteo da igram PvP sa nekima i video rupu u areni, ja sam se bacio na posao i uradio to, a milanpro je igrao PvP (moderator je bio) i bolela ga k*** za ceo srw…ali nisam ocekivao to od Ender111 i Danilo_00…

Znate sta! Vi ste mnogo ljubomorni ! Vi ko god dobije Moderatora,odma ga napadate! Dajte bre,Andrej zar mislis da bi ga ti tebao dobiti 2001 godiste, ili ti Alexa 2003 godiste!?!? Vi ste deca 4-5 razred ! Ja sam na serveru koliko mogu i dajem sve od sebe! Mozda vi niste dovoljno aktivni. Alexa_00 Andrejcar nikada vas nisam vidjeo na serveru. Molim vas ne osudjujte neke ljud na koje ste ljubomorni. Hvala.

♫╔♥╗░░░░░░░╔♥╗░░╔♥╗░░░✮♥✮░╔♥════╗♪ ♫║♥║░░░░░░░║♥║░░║♥║░░✮♥✮░░║♥╔═══╝♫ ♫║♥║░░░░░░░║♥║░░║♥║░✮♥✮░░░║♥║░░░░♩ ♫║♥║░░░░░░░║♥║░░║♥║✮♥✮░░░░║♥╚══╗░♬ ♫║♥║░░░░░░░║♥║░░║♥✮♥✮░░░░░║♥╔══╝░♭ ♫║♥║░░░░░░░║♥║░░║♥║✮♥✮░░░░║♥║░░░░♮ ♫║♥╚════╗░░║♥║░░║♥║░✮♥✮░░░║♥╚═══╗♪ ♫╚♥═════╝░░╚♥╝░░╚♥╝░░✮♥✮░░╚♥════╝

Slusaj, ja nisam hteo da te uvredim!
Nego sam samo rekao da se to tako desi!A ne da sam ljubomoran.Tako da nemoj da me optuzujes, ja samo kazem, a ne da te uvredim to nisam mislio.

Danilo_00 ja sam rekao da mozda nemas vremena i da vas ne kritikuju odmah -_- a ti se ljutis
Ako ti to smeta onda bolje da sam rekao da vas kritikuju :stuck_out_tongue:

Pa nije to brate,nego kad god dodje neki novi Moderator/Admin odmah se neko pobuni i radi na svemu da nadje neku manu.

Ja ocu da ti budes Mod, ali nemoj kao neki, nisam zeleo da te naljutim ili uvredim, samo sam hteo da kazem da se to jako cesto desava.

Ok ja samo kazem da se nemoj ljutiti na “mene” bez razloga :wink:

Nemislim ja danilo da vi niste dobri ustvari odlicniste moderatori ali ja kad udjem u 8 ujutro vas nema pa u 10 pa u 5 pa sve do 10 uvece.Ja sam mislio da je trebao jos jedan moderator koji je najaktivniji a vama da ostanu.To sam mislio nemoj se ljutiti :frowning:

Sta fali mom igranju ?
Derem 4 sata dnevno na survivalu , ali vi niste tu -.-
Mozda nekad za ta 4 sata imam posla , pa se ili ne odazivam na tpa ili tako nesto ali uvek sam tu na chat , i uvek vam odgovaram .
Nikad nisam ˝AFK˝ .

Toliko od mene
Ender111

P.S. Nemoj da me ocekujes ujutru od 7 do 1 , 2 … Ja sam tad u skoli . Kad se vratim ja udjem i uvece oko 7 ,8 ja udjem .

Nije me bilo 1 dan !
Woooooowwww 1 dan .
George jel propala fakcija za taj 1 dan ?
Andrej jesi li mogao izdrzati bez moje f taj jedan dan ?
Alexa_00 ti ne seri :smiley: jer ne igras na survivalu nego na roleplay :smiley:

Ja ulazim , kad god imam prilike i slobodnog vremena .

Ok, necu vise srati, povlacim se iz ove teme.

Jeste li se zapitali dali su mozda na server a da su u vanish-u, ja sam dosta puta bio po sat vremena i vise bio u vanishu jer neki mnogo smaraju na chat i /msg :slight_smile:
A i tako bolje proverim igrace.
Neznam mozda ih bas nema ali moze biti i da je ovako.

Ender sto si nas napustio iz f :frowning: