Lukapn00......

Evo dokaza da Lukapn00 ima nodus, prosao je kroz ogradu! http://www.youtube.com/watch?v=OrAER5N1A6A&feature=youtu.be

Ima,a i mnogo je brz verovatno ima mnogo veliki speed

Ja sam ga snimio, pa vi sad komentarisite :smiley:

OMFG nije ovo nodus! Zar ovo nije lepo BAG ako ne kontate! Jedino sto cu vam reci jeste BUDALE -.-’’

E Cogu ae mali ucuti koji zivi bug si normalan decko!!!Ovo je cisti nodus!!!

Hahah cuj sebe… drzim server majmune debeli razumem se da je to bug!

Lepo ti kazem, to je NODUS, (Speed) vidi se kako brzo trci, a i prosao je kroz ogradu, nemoj me uciti!!!

Aj vrati se do tog mesta paces videti da ima rupa u ogradi zato sto je half blok , video nista ne dokazuje , a spped mi je veci malo , a to je potion -.-
A da je potion moze alcatrazx i davidpn00 da potvrde , licno su mi dali potion of speednes , pitajte ih slobodno!

a alexa ,daj ja da pitam tebe , kako si ti presao 20000 blokova bez fly a da te niko nije tpa? Nodus ja mislim :slight_smile: Ja sam do tog ostrva leteo pola sata , a vi ste stigli za 2 minuta , NODUS.

Bas tako! Kad je luka trazio to mesto, leteo je oko 20 minuta… a kad su ovi rekli ee ae napadnemo nod (alexa_00) znam de im je! Za 2 minuta su dosli bez problema!

Da to nije mozda XENON? Pa da se portujes do koordinata!

Jao pa ja prelazim na XENON omg pa vi NODUS volite ne znate sta je XENON j**es onda tako -.-!

Alo ja sam tamo sethome!Ja sam malo vise snimio ali sam isekao neke scene…a ti nemoj cogu da se gubis jer neznas ni kako sam ja sethome tamo…
PS:Luka da si imao potion iz tebe bi izlazili baloncici, tako da nemoj da se*es tu!

ako zapazis mehurici i jesu izlazili omg -.-

a i opet to nije bilo brzo da ti nije zalagovalo.

Nema mehurica, lepo sam pogledao, nemoj se izvlaciti!
PS:Srw je zalagovao zato sto si ti imao ukljucen nodus, i jos plus speed!

hahaha , samo je tebi zalagovalo jer ti je slab net ili komp , nama je svima super radilo , i nemam nodus idiote !

Nemoj da se izvlacis, i nisam idiot i imam dobar net i komp, a uostalom zbog tebe je lagovao srw mogu da se kladim!

Luka nemoj da se izvlacis nema nikakvih mehurica

Molim da deca od 7 godian kao vi prestanu da spamaju , hvala lepo.

1.Ovde niko nema 7 godina nego ti umisljas svoje gluposti
2.Ovo je u Caffe kategoriji tako da ovo nije spam -,- :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: