LordXIV ?

"Prvo ne znas ni zasto si bio banovan niti ko te je banovao, drugo nemam razlog da ti se pravdam, jednostavno ne podrzavam vredjanje, pogotovo ne na nacionalnoj osnovi (Hrvate,ako si citirao misli se na navijacku grupu, ali je svejedno vredjanje), svi smo mi ljudi! "

LordXIV, ok , samo sam pitao, ali ovo da mi napises ja ne mogu prosto da verujem.

Prvo ovako, mislio sam da si me ti banovao jer si mi ti izmenio komentar.

Drugo, kako smes, kako dajes sebi za pravo da mene predstavljas kao nacionalistu ? Ja sam po ceo dan na ts serveru sa igracima iz svih drzava bivse Jugoslavije. Sve je ok, sve mogu da podnesem, nije da se sada ljutim ili nesto, ali mi se ne svidja da me optuzujes za nesto sto nisam. Kako sam vredjao Hrvate ? Kako sam ciljao na navijacku grupu ? Ja sam samo napravio salu, ali ocigledno ti ne shvatas to najbolje.

Preko ovog cu preci, ali baki, nije u redu da me tako optuzujes, a nemas osnovu niti cinjenice.

Sta ovo treba da vidi neki moj drugar Hrvat i da ne prica vise samnom jer misli da sam nacionalista ? Da necu mozda da pljujem hrvatsku i da idem kod lekara jer sam pojeo hrvatsku cokoladicu ?

Sve u svemu, u redu je, prave se greske…

Nisam te optuzio, ali jednostavno samim tim sto si napisao tu ****** ** sa dodatkom “purgeru” je uvredljivo, imas napisano da je na nacionalnoj osnovi, samo ako nisi citirao… Ne vidim problem, niti gde sam ja to tebe nazvao nacionalistom, ali za mene vredjanje nije sala. Nisi bio nicim izazvan da to uradis i uradio si to iz hira. Da, ja sam ispravio komentar, ali nisam banovao, proveri informacije pre nego sto ih podelis sa drugima… Nemamo sta vise da se raspravljamo, svako ima svoje misljenje. Pozz! :wink:

Dobro to nisam mogao da znam ko me je banovao, cista pretpostavka. Jesi me optuzio da sam nacionalista samim time sto si rekao da vredjam po nacionalnoj osnovi. To sto sam napisao “purgeru” nije moja rec, vec sam citirao. I nije iz hira, nego cista sprdnja, pogresio sam sto sam to napisao, ali meni je bilo zanimljivo :smiley: Malo glupo, ali jbg :confused:

Ali u svakom slucaju, u redu je :slight_smile:

Moja je greska sto se salim na taj nacin, sto je cudno i za mene, ali desi se. Izvinjavam se za vredjanje, nadam se da je izvinjenje prihvaceno.

Sa moje strane je prihvaceno… :smiley: