LOLER54 - Za predsednika!

Izdajem mandat, prijavljujem se za predsednika! Kao i svaki mandatista i ja moram da “obecam” neke stvari tako da:

[color=#00ff00][i]* Ako glasate za mene dobijacete 3x veca mesecna primanja!

• Ako glasate za mene dobijacete 2x manji racun za struju!
  • Ako glasate za mene necete dobijati info-stan!
  • Ako glasate za mene legalizovacemo marihuanu!
  • Ako glasate za mene promenicemo vodu u pivo, tako da nema ni racuna za vodu!
  • Ako glasate za mene dobicete 100g kafe!
  • Ako glasate za mene dobicete Kinder Jaje… !
  • Ako glasate za mene volite svoju zemlju!
  • Ako glasate za mene uvescu vas u Evropsku Uniju![/i][/color]

I naravno stvari koje cu da “uradim” kao predsednik:

[i][color=#00ff00]* Izgradicu mrestiliste za somove!

• Izgradicu azil za zirafe!
  • Zirafe i somovi ce moci da se voze gradskim prevozom!
  • Napravicu bolnicu gde ce se leciti geyolizam (pederluk), doktori ce biti najvise struke u gradu! (Navijaci CZ i PFC-a)
  • Napravicu frizerske salone za cupave (sada i celave) Osvetnike!
  • Napravicu novi most preko one bare ispred moje kuce!
  • Oduzecu manicu pare i dati 10 % zirafama za sminku!
  • Somovi ce moci da neskrivaju da su pederi (a onda cu ih poslati u tu bolnicu za lecenje geyluka!)!
  • Osnovacu 2-3 zdravstvene bolnice za budale kao sto sam i ja sam!
  • Kupicu sebi villu na Holy Wood-u!
  • Nabacicu plocice (iako mislim da ako zene vole plocice pre bi spavale u kupatilu al ok …)!
  • Otvoricu skolu zajebavanja i sexualnog obrazovanja (sa svakodnevnim testovima iz opste struke)!
  • Kaznicu citere tako sto cu da posaljem mojeg Vuju na njih… (Bog da im dusu 'prosti)!
  • Otvoricu sajt za besplatan MC!
  • Napravicu 100 Skype Accountova radi boljeg zajebavanja zirafa! (i somova)![/color][/i]

Tako da dragi moji SERB-ovci znate sta vam je ciniti! Glasajte za lolera jer ko glasa taj i dobija… ili je to bilo u Bingu … u svakom slucaju GLASAJTE ZA MENE JER JA SAM … AMMMM … AHHHH … ONAJ PRAVI!!!

Onda ce se cela drzava zaliti na mene sto sam ih banovao zbog zabranjih item-a i hackovanja :frowning:

A to ti je dobra ideja somovi i zirafe su ugrožene vrste dobra ideja glas iod mene :slight_smile:

Da li se zirafe i somovi misli na Baticu i Manica :smiley: :stuck_out_tongue: Glas od mene :smiley:
Ahahahahahhahah

-Carapundzi

Ma jok…

azil za zirafe hahahahahahahahahaaaa :lol: glas od mene