LOLER54 ME JE BAN ZBOG NJEGOVIH GRESAKA

LOLER54 me je ban zato ssto sam rekao da Manic12 treba da mu skine moderatora zato sto ubija igrace sa gm 1, i nevraca sve iteme, ubio je mene,vule12 i xxsinisaxx sa /kill (il kako vec) i nije vratio sve iteme, Manicu il batice ako je ovo fer ja tu kupio creatora i 1000 skill, zelim unban i nek anjega banujete STOKA JE LOLER54

i da nisam spam nista samo sam sa capslock pisao, zato sto je uzeo svima po armore koje je kil!! :angry: Hocu unban
I daje sebi dok vi niste tu da pise [VLASNIK] Loler54 i vreda igrace

:slight_smile: Cekao sam te samo da postavis temu na forumu :wink:

Idemo iz pocetka
Dakle i da nepocinjemo o Fly Chase …
Nisam hteo nista da ti uradim… Ali kad si poceo da psujes jako si me povredio, i ti i sinisa, Na pocetku vratio sam ti SVE stvari koje sam imao, Rekao si sinisi da ces mu vratiti njegove jer sam tebi dao sve, onda sam rekao ako nadjem ogroman broj dijamanat kod tebe ima da te banujem (iako to nije bas tacno…) dosao sam do tvoje kuce i gle pun chest GOD Armoura + Sta ti kazes? To je za manica? Veceg lazova u zivotu nisam sreo :wink: Onda kad pokusavam da shvatim o cemu Sinisa prica “Projection 6…” … Ti mi pricas kako sam los covek kako pogresno ucim decu? Cemu?! Mislim da nikad u zivotu nisam banovao creatora jer, ipak manic dobija pare od toga i sve to, ali ti si me TOLIKO iznervirao da mi je posle 3 godine PUKAO FILM!

Dobio si UNBAN, U koliko vidim pa makar i SPAMOVAO /msg dobijas ban i to je to. Decko dobio si zuti pred iskljucenje

PS Sad ce nova verzija MC-a pa reko da ti nevrate Creatora za ono sto si bio banovan za 1.5 :wink: (Samo zato si i dobio unban :smiley: )