loler54 - Autobiografija :)

Dakle pozdrav svima, ja sam Ljubomir Radovanovic, neki me znaju kao loler54 ali u svakom slucaju zeleo bih da vam ispricam pricu o MineCraftu, SERB-u, somovima i zirafama (nepitaj te …) dakle da pocnemo :slight_smile: :

[i][b]Sve je pocelo pre 4 godine, prvi put sam skinuo MC dok je jos bio u nekoj BETA fazi, u pocetku nisam razumeo nista, skoro pa nikad pre nisam igrao Pixelated-game i tako da … pa ubijao sam kokoske i mislio sam da je perije u stvari neka vrsta oruzija, nisam znao da postoji Crafting tako da sam kamenje lupao rukom… Pred noc zakopao bih se u pecinu jer su se cudni zvuci culi napolju, bilo je pre svega … jako cudno… Dosta toga nisam znao ali nisam se ni trudio da saznam… Posle 2-3 dana odustao sam od minecrafta…

Nakon jedne godine, video sam da MC iako onako dosadna i detinjasta igrica dobija jako puno YT pregleda i, razmisljao sam dal opet da je skinem i isprobam. I da, opet sam nasao Download link za MC tako sto sam kao i svaki pravi haker kucao na Google: “Download minecraft” … I da, poceo sam sa singleplayerom ali sam se brzo smorio i nasao neki server, tada se zvao Mad-Craft tu sam prvi put video i igrao MC u Mulity player modu, morao sam da pozovem i svog ortaka Nikolu da zajedno igramo. Trebalo je izabrati neki dostojan nick za igricu i ja sam se dvoumio ali na kraju sam odlucio da to bude LoLeR_XxX, gde je LoLeR bilo sa jednog sajta na kome sam pre bio, a XxX je bio moj nick na CS1.6 (Mr. XXX sto je i danas :smiley: ). Moj drug se zvao “Dzoni” i poceli smo da igramo …

Dakle pojavili smo se na spawnu i… pa nismo znali sta dalje, videli smo mnoge blokove za koje ja nisam ni znao da postoje i lampe i znakove i razne stvari. Otisli smo nedaleko od spawna i videli jednu rupu, tu smo usli i videli ogromne podzemne tunele (Koji sad kad pogledam nisu bili ni toliko veliki), cinilo se kao da je neko satima lupao blok po blok onog kamena… dok nismo otkrili da postoje krampovi / prijuci koji se grade uz pomoc crafting stola … Da bili smo njubovi ali ubrzo uz pomoc MineCraft Wiki-a smo se malo bolje upoznali sa igricom… Nismo znali kako da zastitimo svoje stvari, znali smo samo za plugin Lockette i stavljali smo znakove na cest ali nismo znali da postoje fakcije ili ti klanovi, posle par dana smo bili izgrifani i odlucili smo da se preselimo, otisli smo daleko na istok i tamo… kopali rupu i tu napravili bazu, tad smo prvi put ugledali mine shaft, posle smo otkrili da je jedna fakcija pored nas i tu smo … malo … grifali :slight_smile: Iako nismo bas bili sigurni sta radimo … Moj drug je isao na odmor a ja sam ostao sam… Cak sam posle i usao u tu fakciju i kasnije izasao jer vlasnik te fakcije vise nije bio na serveru… Tako da sam morao da se snalazim OPET :confused:

Onda sam kucao /spawn i ovog puta otisao zapadno (A znam da je zapadno zbog live mape servera na sajtu…) i tamo otkrio neke likove, pravili su neke kuce, ja sam dosao kod njih i pitao ih dal mogu da pravim nesto tu, oni su rekli da mogu. Pravio sam neko ostrvo i na njemu zamak, prvo je to bio jedan sprat,pa 2 sprata pa 2 kule pa 1 prosirenje pa farma pa farma drva, pa jos 1 prosirenje pa jos jedna kula, pa izvidnica pa onda sam stavio ravnu plocu koju su drzale 2 kule pa zatim sam tu trebao da gradim kucu … Dakle non stop sam nesto doradjivao, tu sam i sto-sta naucio o MC… nisam bio tu par dana i izasla je nova verzija MC-a i server je doziveo Global Restart… moj zamak je pao u vodu… Bio sam malo na serveru ali sam se smorio… bilo mi je muka vise da pricam engleski …

Iiiiiiii tad sam otisao na www.gametracker.com i isao na servers Game: Minecraft Location: Serbia iiiiiiii sta je izaslo prvo??? Serb-Craft? Ne … RAZ-Craft je izasao prvi, tu sam i otisao … Ahhh Raz Craft, ni jedan server nije imao grozniji SPAWN … ali sta ces … Tu sam igrao malo … Pricao sam SRPSKI DA ME CEO SVET RAZUME, :wink: iiiii usao sam u neku fakciju, rekli su mi dal imam TS i ja sam rekao da imam jer sam i sam bio na TS zbog SAMP-a kojeg sam ujedno i igrao… Tad sam dosao na SERB-CRAFT TS Tu sam malo procaskao i ako mislite da sam tad upoznao nekog od admina, varate se :slight_smile: Dakle znao sam da je Raz i Batica vlasnici servera, ali opet pojavio se taj link na TS… pisalo je pored TS3 Server … Vlasnik Manic12 … pitao sam se ko je to… Iiiiiii… Paaa sad ide zanimljiviji deo…

Video sam da postoji izvesni SerbCraft a ne RazCraft ne koji sam prvobitno bio upucen, na Serb-u je Spawn bio savrsen i iako nije bilo puno igraca opet se videlo vise zivota ako nista drugo. Tad sam otisao na sajt serb.web… bla bla bla nesto jako dugo u svakom slucaju… i tu sam video forum, nova tema, traze se builderi za novi SPAWN… Da… prijavio sam se ja i jos jedan lik, ako se setim napisacu kako se zvao… Radili smo spawn i na TS sam se prvi put cuo sa Baticom :slight_smile: Dakle u pocetku samo smo pricali o tome kako da uradimo spawn… i ja i taj drugi decko smo radili spawn… on vise nego ja al dobro … :slight_smile: Rekao nam je batica da cemo dobiti MOD-a zbog toga sto pomazemo (sto je i bilo na forumu kao nagrada) i… posle par dana bummm novi SPAWN i pisalo je [MOD] LoLeR_XxX: Njnjnjanaj ja sam modddd hihihihi ! :slight_smile:

Eeeeeee tad je pocelo zajebavanje… Batica i ja smo poceli cesce da pricamo na TS i Manic bi nam se pridruzivao :slight_smile: Poceli smo razne price, ja sam poceo da radim koliko toliko na serveru tj. forumu , poceo sam sam dot.tk domenom sajta i izradom slicka za SERB… Jos se secam Sezone 1 Yu Gi Oh karata sa SERB Likovima :)… Od tada do danas forum se dosta puta restartovao i dosta moji slika je izgubljeno ali nadam se da ce mi uvek ostati u srcu :slight_smile: … Jesam zajebavao sam i Baticu i Manica ali prijateljski, pocele su smesne slike na forumu i ljudima se to svidelo, Aca (Batica) je vredno radio na forumu i izgledu sajta (koji sad izgleda za SVAKU POHVALU) i sad mozete da uporedite sajt nekada i sada :slight_smile:

Super bih se druzio sa Acom i Manicem al onda bi dosao letnji raspus i ja bi otisao na mesec dana kod babe i svaki put bih ostao bez interneta i … Prosto bi mi doslo sve da sjebem … Ali da se vratimo prici…

Dakle posle letnjih raspusta dolazio bih nazad na SERB da se igram :slight_smile: Tada je dosao vrhunski moderator Delija_1998 koji je i dan danas najbolji moderator na svetu, covek u po’ noci da ga probudite znao bi da izdeklamuje sve essentials komande :wink: I dan danas ima strpljenja za igrace SERB-Crafta…

Pocele su i prve fore o Somovima, Zirafama, Marmunima i Krmacama… niko od nas to nije smatrao za licno (nadam se…) to je bila samo nova sezona Yu Gi Zoo karata :slight_smile:

Som (Manic12) - kad sam cuo da sve pare idu njemu :slight_smile:
Zirafa (Batica) - ovo mi nikad nece biti jasno sto ga zovem zirafa, ali bitno je da ga to nervira i to je ok :slight_smile:
Marmun (loler54) - jel treba objasnjenje?
Krmaca (Delija_1998) - Prvo sto mi je palo na pamet kad sam trazio slike na Google-u …

Dakle ima jos dosta prica iza SERB-Craft-a i njegove istorije ali nadam se da ce dragi kolega Batica da isprica tu pricu jer jedini je on od pocetka Vlasnik SERB-Crafta, ima tu dosta sta da se prica, ja sam ispricao svoju verziju a Manic i Aca neka napisu svoju…

Pa do doljnjeg drugovi SERB-ovci,

Vas loler54, Moderator

PS Promenio sam ime u loler54 jer ima CooL Skin :)[/b][/i]

Au loler koliko si ovo pisao xD :smiley:

Loleru, ja sam se pitao odkud tebi mod, ali sad znam zasto ga imas, za ovo:
Som (Manic12) - kad sam cuo da sve pare idu njemu
Zirafa (Batica) - ovo mi nikad nece biti jasno sto ga zovem zirafa, ali bitno je da ga to nervira i to je ok
Marmun (loler54) - jel treba objasnjenje?
Krmaca (Delija_1998) - Prvo sto mi je palo na pamet kad sam trazio slike na Google-u …
Svaka cast za ovo zadnje xD
Dobro si ih uporedio xDD

Tehnicki gledano… ja u stvari nikad nisam ni bio duze od 24 casa “obican” igrac … tehnicki ja sam uvek bio Mod xD

Svaka cast, cista petica, moram da kazem da jedini ljudi koji od kad ja i Batica drzimo SERB-CRAFT, koji su bili tu bilo kad i koji su pomogli bilo gde su bili Loler54 i Delija_1998. Zelim da im se zahvalim, ali ne samo to nego da kazem da cim uradimo prvu seriju majica , da prve dve majice saljem njima kao malu zahvalnost, a vremenom ako se razvijemo i predjemo u nesto bolje i jace i bolje i vrednije stvari :slight_smile: Ispricacu i ja svoju pricu ali neka se ova malo procuje :slight_smile:

Zaboleše me oči od čitanja… A da sam pisao otpali bi mi prsti i oči xD. Svaka pohvala ide 5+ zaključna xD.