Letenje i ubijnje!!!!!!!

DjordjeCar (naravno to je lazni jer pravi djordje je u skoli i plus svi znate da sam i pisao u temi "Ulazenje na nick!!! " ) je leteo i ubijao Srl3x i pokusao da ubije mene i alexu_00
molim vas da vidite ko je to i da mu banujete ip do gr ,evo i neke slike kao dokaz :smiley:

Evo i slika kao dokaz :smiley:

Pre koji min smo ja i AndrejCar neki f home gledali ali djordje596 je toliko smarao da mu je neko iz naseg f primio tpa i sada ubija sve clanove naseg klana molim vas Batice i Manicu banujte ga ip kada bude bio GR (naravno ne pravog nego laznog i stalno stakovan armor ima !)

Brzo mi posalji link od texture pack :smiley:

Videcu sa adminima da srede to sto brze jer imate dokaze tako prijavuljte neke clanove sa slikama nemojte bez :stuck_out_tongue: Ponosan sam na vas poceli ste da shvatate kako da prijavljujete nekog samo nastavite ovako !!! :slight_smile: Ali ne shvatam sto ste mu primili tpa ? To sto koristi /fly je zabranjen sto se tice stackovanih armora svi ih imaju zato se posle GR-a skida WE i /more za armore maceve i sve ench … :)))

Alca meni je Batica reko da se neskida WE creatoru i vido si poslo sam ti preko skyp :smiley:

Ako ne skinu WE creatoru server ce opet imati problema jer ce creatori rusiti druge f chestove itd… To bi bilo veoma lose igraci bi odlazili sa servera …

Mozeee texture pack Andrej ? :smiley:

Danilo ne razumem ???

Znas li sta je TEXTURE PACK?

Vidis da nezna nista o kompjuteru.Normalno da ne zna.-.-