Lag!!!

Zbog glupavog laga , koji se desavan a serveru survival , danas sam izgubio 8x64 diajamanata koje sam kupio na pijaci!
pre toga izgbuio jos dijamanata , tad sam ih iskopao!
Molim da se ovo resi i dam i se vrate dmd!
naime desi se da mi pise dam i se power msanjio , a zatim moram da se izlogujem pa ponovo ulogujem da bi mi pisalo : You are died , respawn.
respawnujem se i smao mi oklop ostanen a mestu gde sam umro , ostalo nestane!
I kada sam trgovao za te dijamante igrac koji mi je prodao je na pijaci istim lagom umro 2 puta!
Ocu dia nazad! i da se ovo resi!

Lukapn00 napisao/la:
Zbog glupavog laga , koji se desavan a serveru survival , danas sam izgubio 8x64 diajamanata koje sam kupio na pijaci!
pre toga izgbuio jos dijamanata , tad sam ih iskopao!
Molim da se ovo resi i dam i se vrate dmd!
naime desi se da mi pise dam i se power msanjio , a zatim moram da se izlogujem pa ponovo ulogujem da bi mi pisalo : You are died , respawn.
respawnujem se i smao mi oklop ostanen a mestu gde sam umro , ostalo nestane!
I kada sam trgovao za te dijamante igrac koji mi je prodao je na pijaci istim lagom umro 2 puta!
Ocu dia nazad! i da se ovo resi!

Desavalo se to i boljim igracima!Taj lag je odavno na serveru…Reci to bolje Manicu i Batici, jer oni to sredjuju a ne mi, mi samo doniramo rankom nista drugo!

[color=#ff8800]Ako hocete da se smanji lag na survival i roleplay serverima resenje je DONACIJA RANKOM!Time pomazete Manicu i Batici da smenje lag na neko vreme i da se ne desavaju ovakve stvari koje su se desile Luki.Takvi lagovi se desavaju mnogo boljim igracima i zaista nije prijatno kad izgubis puno dijamanata.Ja vas molim da donirate koliko mozete kao sto rade neki igraci npr:Ja kupujem rankove svaki 2 meseca od verzije 1.2.5 pod raznim nikovima i tada je bilo manje lagova jel je bilo vise onih koji doniraju.

-Hvala[/color]

Luka kao prvo , odakle ti toliko para ? kao drugo , I da si imao pare nisi mogao toliko kupiti … I kao trece zasto onda nisi napravio ogromnu fakciju (kad si vec imao tolike pare ) nego neku malu malecku od drveta . Cetvrto , ne znam kako si nabavio pare ako shop nije namesten -.-

Ossaris prodaje jeftino , a drguovi su mi poslali pare da kupim i njima!

LAG na survival serveru je u potpunosti uklonjen .
A za to guboljenje itema,mozes i da slazes.

Ovo se desilo prekjuce…

Trebaju ti dokazi :smiley:

Ja bih ovde stavio . jer mislim da ova tema treba da bude LOCK ili da se prebaci u spam sekciju!

Samo da dodam i ja meni se desavao ovakav lag da udjem u end portal i nigde ne odem> :stuck_out_tongue:

Sada je sve sredjeno :smiley: