Lag....

Poceo sam da igram na ovom serveru prije par dana, i imam problem sa lagom ili sta je vec, ugl. ponekad mi se desava da kad unistim block on se opet stvori, kad hodam vracam me nazad i tako to, pedpostavljam da nije do servera al ako neko zna do u cemu je problem ili kako da se rijesi neka odgovori. Hvala.

Koja ti je brzina neta (ako je internet spor imas odgovor)i ako mozes da napises informacije o svom racunaru

Pa net nije los ali ne znam tacno a o racunaru: -Dual Core 2.31 GHz; -2.00GB RAM; -AMD Radeon 512MB;. treba li jos nesta?

racunar ti je odlican(graficka ti je skoro duplo bolja od moje) verovatno nije do njega…da li ti laguje na singl-playeru i koja je brzina intrneta?

Mozde da se desi da je do servera, ali to nemora uvek da bude slucaj, nekada kada nam se nesto skida, slusamo muziku, gledamo YouTube i sl. moze da nam se smanji brzina interneta i da pocne da laguje.

RESENJE: Pokusaj da vidis da li ima nesto sto bi moglo da usporava tvoj internet, npr. Web sajtovi, YT linkovi, Torrent-i, i slicno…

E evo o netu, uradio sam test na speedtest.net i: ping 88ms; download speed 4.02 Mbps; i upload 0.22 Mbps.

Postoji mogucnos da je do mog net s obzirom da preko istog modema ide TV, i dva kompjutera.

Ahhh… da i meni ide TV i 2 Kompa + 2 WiFi-a -.-’ Ponekad stvarno zasteka net i pocne jako da laguje, ali ako ikad mozes probaj da iskljucis TV jer meni je downspeed MNOGO bolji :slight_smile:

meni je download speed 9.64 Mbps
upload 1.43 Mbps

NightKiwi, izvini ali koji internet imas ?

Meni se desava da me izbaci sa servera pod razlogom Flying is not enabled on this server , ali ja nemam fly niti bilo koji mod.Sta je to u pitanju?

Pa plugin (AntiCheat) misli da hakujes kad si u visini (kad te neko knockback sa macem) onda te izbaci i pise ti “Flying is not enabled on this server”.

To izbacivanje sa servera zbog knockback na macu bi na sledecoj mapi mogao biti problem posto ce biti plugin kad si u borbi i izadjes odmah ces crci.
Problem bi bio kad udjes u borbu i neprijatelj te odbaci,server te izbaci i ti crknes. :smiley:

nedyarb je upravu, bolje nemojte da stavljate da kad se lefta iz igre u borbi da crkne

Do neta :huh: