KvIz

Danas sam dobila ideju da napravim eto kao neki kviz na survival pod-serveru, gde sam vam postavljala pitanja iz raznih predmeta a vi ste odgovarali i dobijali nagrade (god maceve i encke), mislila sam da nece niko ucestvovati, ali uglavnom su svi igraci sa survivala ucestovali, i ako se blizi GR i itemi ce bitti izbrisani, oni su ipak ucestvovali i odgovarali na pitanja i mislim da je bilo bas zabavno, tako da cu tokom celog raspusta od 20:00 do 22:00 postavljati razna pitanja, naravno i posle GR. I hvala jos jednom svim ucesnicima koji su se takmicili

Tako sam ja prosle godine na SB ali jos je bio 9 mesec davao sam sve prvo postavljao pitanja itd…Jer sam imao rank a igrao survival pa posle forge…

Negde na kraj godine sam isao od is-a do is-a i pomagao pocetnicima itd…Mene je tada bilo lepse da pomazem njima nego da igram i dosadjujem se na mom isu.

klarax kopiras mi vreme -.- Ovo sam radio svakog dana u 20h na survivalu kad sam prestao da igram xd

Takodjer cesto radim nagradne igre, al mogo bi bas danas evo sjetila si me :smiley: