Kurt0n.v2

A i imao sam priliku da kopam nesto malo sa Haste2 pre nego sto smo dobili ban.Lako se nalaze diamondi, kopas dijagonalno i oneshotas blokove.

Jel oče neki mod odgovoriti? I sami znate da je razlog bana ********** nemojte lock temu

I sta kad neko ima OP pick, pa haste 2 i detonate 3 rade i to u par minuta mozes mine gomilu svega bukv, ajde kontam da su oni njega stvarno videli da on x raya ili tako nes ali oni su preko te jedne informacije to zakljucili …

Tako je i mene BaneBoBan ban sa vanile pre 3 4 sezone jer sam iskopao 250 gold ore u mesi…

Mene je isto Kenny banao na 1.8 jer je video da M4K1 ima dosta iskopanih dmda, a igrali smo u igraoni…

Čestitam vam modovi i vlasnici šteta je učinjena factionsu stvarno vise nema spasa. Uništili ste si najigraniji podserver zbog vaših gluposti, stvarno nekada ni ja nemam komentara s kakvim dokazima banate i kako se odnosite prema igračima i igri EDIT: ponašate se tako jer manic neće platiti modove a i najgore dopušta vam takvo ponasanje

[quote=“MIHAEL17” post=227155]Čestitam vam modovi i vlasnici šteta je učinjena factionsu stvarno vise nema spasa. Uništili ste si najigraniji podserver zbog vaših gluposti, stvarno nekada ni ja nemam komentara s kakvim dokazima banate i kako se odnosite prema igračima i igri EDIT: ponašate se tako jer manic neće platiti modove a i najgore dopušta vam takvo ponasanje[/quote]Pa mora na more da ide kako da ih placa al polako nece imati za sledecu godinu… :wink:

Sent from my TA-1053 using Tapatalk

A sta vas boli kita?
Oni napravili server mogu i da ga uniste mogu da rade sta hoce. Razmisli malo ako server ne bude imao igraca ili se npr zatvori boli manica k sto neko nece imati sta da igra

Ali ga boli to što neće zarađivati od servera …

Manic se drogira sa tim parama haha

Dovoljno su oni zaradili i sada zaradjuju preko 1k eura mesecno sigurno dobijaju
Ima para moze moderatore poceti placati

To njemu reci…