Kupovina Ranka

Zalim da kupim VIP rank na survival serveru pa sam hteo prvo malo da se informisem o svemu.

1. kada ga kupim za koliko ga dobijem?
  2. opcije VIPa?
  3. koliko ga imam nakon kupovine?

Ja sam narucio rank VIP, a sutra cu uplatiti uplatnicu u posti.

Dobijas ga u roku od nedelju dana (ali uvek dodje pre :slight_smile: ),Opcije vipa imas ovde http://serb-craft.com/site/index.php/sr/serveri/rankovi/opis-rankova ,
on traje mesec dana :smiley:

300 din. samo za mesec dana. nije bas fer za tako kratko.

A sta ti mislis,kolko sam ja imao Creator-a na Survivalu?Mesec dana.Sta mislis, kolko traje Builder sa 2-3 komande?Mesec dana, doniraj, kao neki sto stalno rade!

Uplatio sam uplatnicu vec i sad sam popunio pitvrdu kupovine ranka. I sad samo da cekam da dobijem, kad tad. :lol:

ps: sta bude kad izgubim rank ako npr. zakljucam 100 stvari, oce biti 90 otkljucano opet? ili npr. regioni u creative zoni ocu ih onda izgubiti ili sta? a sta ce biti sa komandom /chest jel vise necu moci da uzmem moje stvari iz nje?

Lockovi ce ti ostati, region u creative zoni neces izgubiti, a za komandnu /chest neznam, mislim da ces je izgubiti.

Dobio si rank :slight_smile:

Ostace ti chestovi zakljucani,region ce ti ostati,a komanda /chest ce nestati :slight_smile:

svejedno sam primetio da komanda /chest neradi, i da nedobijam 200$ svaka 2 sata igranja onlajn.

Dobija se :smiley:

ja nista nedobijam od novca! :frowning:

Neznam onda pitaj ownere (Baticu ili Manica12) mozda je neki kvar ili bug :frowning:

Dobio si rank u trajanju od mesec dana kao sto svi dobijemo.Ja mislim da treba lock ovu temu

Kupio je , i sto george kaze …
Treba LOCK

Balsa zar ti mozes LOCK temu??Ako mozes samo je LOCK.