kritike!!!!!!!

E ovako, vise mi je dosadilo da mi neko stalno uzima skilove i da prica odkud ti toliko skillova. Ja sam 3900 skilla imao ukupno i tacka. Ako imate vazu bazu podataka pogledajte. Batica lepo pogleda bazu podataka i vrati mi skilove, de manic posle nekog vremena kaze da sam skupio skillove tokom baga. Mislimda ce se pola servera sloziti da sam upravu. Ko konj sam ustajao u 6 sati ujutru i to 3 meseca za redom da bi buzdio te skillove i onda mi neko kaze da sam ih hackovao, a taman sam napisao uplatnicu da uplatim jos skillova. Vise dosadio mi je ovaj server ako sam svojih 3 meseca skupljanja skillova posteno zaradio ocu da mi posteno ostanu. Ovo je za mene bio jedan od najboljih servera, ali vise nije. I jos me banujete za nodus a moj f home pun sa 30 citera i napdaju me, ako cemo tako da nastavimo odah ja sa ovog servera, jos ce te da izgubite jednu od najboljih fakcija hord sa 42 igraca i sa trenutno najboljim powerom na serveru. Dao sam vam koliko dokaza da biju sa fly, a vi kazete da je stavljen plugin, e pa ocigledno ne radi cim ceo server prica da ih neko bije sa fly. Nemam sta da kazem vise. Moji igraci iz f-a su aktivni oko 10h dnevno a ja cak i 12 h i onda smanjite od vasih 100 online 42 igraca i razmislite koliko ce vam ostati zbog skillova koje treba posteno vratiti. Sta vi mislite da se bijem sa nekim noobovima sto imaju isto 0 skilla, e pa necu ili cu da dobijem svoje skillove kao i ostatak servera, ili cu da prestanem da igram. Nece meni neki retardi da se hvale kako su me kill kad nemogu ni da prdnu kad bi mi vratili skillove. Verovatno kao i sve ostale teme necete pogledati ali znate da sam u pravu. Ako se ne resi uskoro ovo idem ja . Da se bijem sa 0 skilla i da mi 30 nodusara seta po f home i bije sa fly i jos su im vraceni skillovi i kako vi mislite da odbrani svoju fakciju koju sam napravio… A za dukca sam imao milion dokaza i za nodus i za bagove koje iskoriscava. Niste videli d aje dukac nabudzio 4000 skilla na axe i gurne mi u bulju onu njegovu sekiru i sjebe mi armor i sta ja da radim ako mi niko ne odg odoh ja!!! Kada napisem i pitam oko necega niko mi ne odg, a neznam zato mi je manic skinuo skillove kada sam ih posteno zaradio i pise sve lepo, nek prvo proveri pa nek mi skine ako nisam u pravu. A za cogua je moj drug leo1012 posla kako prolazi kroz vrata i nista , video koji bije zwork sa fly imamo i dali smo i vi jos uvek pricate kako ne moze sa fly. A da a jos od tih 42 igraca jedno 15 su creatori pa vi razmislite dal ce te da vratite skillove svima a ne samo meni!!!

xXIVIASTERXx napisao/la:

E ovako, vise mi je dosadilo da mi neko stalno uzima skilove i da prica odkud ti toliko skillova. Ja sam 3900 skilla imao ukupno i tacka. Ako imate vazu bazu podataka pogledajte. Batica lepo pogleda bazu podataka i vrati mi skilove, de manic posle nekog vremena kaze da sam skupio skillove tokom baga. Mislimda ce se pola servera sloziti da sam upravu. Ko konj sam ustajao u 6 sati ujutru i to 3 meseca za redom da bi buzdio te skillove i onda mi neko kaze da sam ih hackovao, a taman sam napisao uplatnicu da uplatim jos skillova. Vise dosadio mi je ovaj server ako sam svojih 3 meseca skupljanja skillova posteno zaradio ocu da mi posteno ostanu. Ovo je za mene bio jedan od najboljih servera, ali vise nije. I jos me banujete za nodus a moj f home pun sa 30 citera i napdaju me, ako cemo tako da nastavimo odah ja sa ovog servera, jos ce te da izgubite jednu od najboljih fakcija hord sa 42 igraca i sa trenutno najboljim powerom na serveru. Dao sam vam koliko dokaza da biju sa fly, a vi kazete da je stavljen plugin, e pa ocigledno ne radi cim ceo server prica da ih neko bije sa fly. Nemam sta da kazem vise. Moji igraci iz f-a su aktivni oko 10h dnevno a ja cak i 12 h i onda smanjite od vasih 100 online 42 igraca i razmislite koliko ce vam ostati zbog skillova koje treba posteno vratiti. Sta vi mislite da se bijem sa nekim noobovima sto imaju isto 0 skilla, e pa necu ili cu da dobijem svoje skillove kao i ostatak servera, ili cu da prestanem da igram. Nece meni neki retardi da se hvale kako su me kill kad nemogu ni da prdnu kad bi mi vratili skillove. Verovatno kao i sve ostale teme necete pogledati ali znate da sam u pravu. Ako se ne resi uskoro ovo idem ja . Da se bijem sa 0 skilla i da mi 30 nodusara seta po f home i bije sa fly i jos su im vraceni skillovi i kako vi mislite da odbrani svoju fakciju koju sam napravio… A za dukca sam imao milion dokaza i za nodus i za bagove koje iskoriscava. Niste videli d aje dukac nabudzio 4000 skilla na axe i gurne mi u bulju onu njegovu sekiru i sjebe mi armor i sta ja da radim ako mi niko ne odg odoh ja!!! Kada napisem i pitam oko necega niko mi ne odg, a neznam zato mi je manic skinuo skillove kada sam ih posteno zaradio i pise sve lepo, nek prvo proveri pa nek mi skine ako nisam u pravu. A za cogua je moj drug leo1012 posla kako prolazi kroz vrata i nista , video koji bije zwork sa fly imamo i dali smo i vi jos uvek pricate kako ne moze sa fly. A da a jos od tih 42 igraca jedno 15 su creatori pa vi razmislite dal ce te da vratite skillove svima a ne samo meni!!!

Nemoj da seres da si sakupio 3900 skilla na svemu!To je nemoguceeeeeeeeeeeee!!!Ja sam 1000 skilla sakupio za mesec dana, to je prosto nemoguce da uradis!E a sta je bilo kad si ti hakovao skillove kad je moglo ono /redeem axes 50?Sta je bilo onda?Onda si imao koliko si zeleo skilla!Nemoj da seres!Idi sa servera meni nesmeta!

58 igraca , smakni 40 igraca NODa , 18 igraca im ostaje , server se biti extraaa
Naravno nod se raspao sada jer ko jos igra samo nadgleda server sta ima , a 70% nodovca je vec otislo.

alexa 00 ja imam dokaz da sam sakupio 3900 skilla za 3 meseca , ustajao sam svako jutro u 6 ujutru , cela 3 meseca kako bi bio jedan od boljih ali koliko vidim oni ukucaju 3 slova i ode sve u kurac. Upravu si luka nodu je otislo pola zbog ovoga sad imate max power 230 a power 175 a bili ste najbolji pre koji dan ako se nesto ne uradi sa ovim idu jos toliko. Ja to nisam uradio nego su svi poceli i onda sam pitao dukca kako sii sakupio toliko skillova na axe on kaze za te kredite i onda je ceo server to radio. Batica je video moje skillove koje sam posteno sakupio u njegovoj bazi podataka i vratio mi je ali je manic skinuo

SHONE JE U PRAVU JA SAM ISTO USTAJAO U 6 UJUTRU I SVAKOG DANA SAM GA VIDJAO KAKO U ENDU BUDZI SKILLOVE STVARNO NIJE FER…!

Da video sam i ja kada je shone budzio skillove u endu i stvarno treba da mu vratite…

PRAVDA ZA xXIVIASTERXx-a Takodje potvrdjujem da je stalno svako jutro budzio skillove cak i kad sam imao stari f i kad sam bio njegov protivnik smo se tuklu oko 6 pola sedam ujutru u endu… Mislim da nije uredu sto ste mu to skinuli ako ode on ode ceo nas f pola noda je vec otislo i server se polako raspada…

@xXIVIASTERXx
Vratiću ti ponovo skill…

@Lukapn
Izvini mačko kao da ste jedina fakcija koja je bila na serveru pa se tako kurčiš. Mnoge su fakcije (generacije) prošle kroz ovaj server! Ušle - izašle - pa nekad sigurno ponovo ušle. To što kritikuješ server to je uredu, ali da pljuješ po serveru i da se praviš da si velika faca neće moći.

@alexa_00
xxiviasterxx je imao toliko skillova koliko sam mu i vratio samo što mu ovoga puta nisam vratio u Creditima već sam mu vratio tačno toliko na svaki skill kako je i bilo u bazi. A vratiću i svima koji su napisali u onoj temi. Shvatio šta se desilo sa tobom i ostalima čiji Nickovi počinju na A taj deo baze je oštićen pa ćeš morati po sećanju (ali da ne slažeš mnogo :D) da mi kažeš koliko si imao skillova i na šta.

Bez nervoze i svadje, NOD ce ponovo neko da napravi a skill ukoliko je posteno zaradjen bice vracen onokom ko ga je posedovao!

Ok ja pravim fakciju XEN?! Zasto XEN pa da razmislim zasto NOD?

Batice sad cu ti reci odprilike koliko sam imao skillova na svemu (ako mislis pre gr-a):
Axes: 1010
Swords:10
Mining:oko 50
Unarmed: oko 423 (ne lazem)
Ostalo mi nije bitno, bitni su mi ovde ovi skillovi, ovo su skillovi pre GR-a.
P.S. Axes skillove sam sam budzio, moze vam potvrditi: Herobrine Hunter.

prvo i prvo , ne kurcim se vec je to misljenje ostalih igraca iz noda , posto niko nema forum acc iz kojeg razloga nzm , ja ionako igram na serveru nego nisam kuci i nemam mc , igracu cisto onako da pravim nesto sa drugaricom i cisto radi zajebancije , jer je toliko dobrih igraca otislo da mi je smor. i ja sam maltene jedini iz noda ostao , a bilo nas je pedesetak.I samo jos jedna stvar , da li moze Batica ili Manic , loler , delija nzm bilo ko od vas , da prebaci admina noda na moj acc tj LUkapn00 , banovali ste cogu dok je bio lider , a ja sam mu dao dok idem na more.Eto , to je to.

Moj prijatelj Mix3rPro je stavio pruku niste mu nista vratili inace svaki dan budzi skilove u nether bio je 3 u mctop izgleda daste mu uklonili poruku sto je napiso molim vas damu vratite 4 mjeseca je to radio a vimu tako maknete
xXIVIASTERXx je u pravu igraci ce svakih nedelju dana micat sa srv tri slova i sve maknete vidite da smo u pravu, Na druge srv kad udjem crepeers craft mediveal craft i druge vidim igrace sa serba kako igraju kad ih pitam da igrmo na serb kazu da nece da igraju samo zbog skilovaaaaa takva stvar je vama sitnica a nama dosta vremena igranje i trudjenja molim vas da vratite skill Mix3rPro i drugim igracima :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: imo je oko 1700 na sekiri na macu 700

Moj prijatelj Mix3rPro je isto svaki dan buzio skilove a vimu maknete nikad na srv necu igrat ako mu nevratite 4 mjeseca je u nnether kilao svinjazombie a vimu maknetea
a sto se tice xXIVIATERXx i njega sam nalazila u nether kako buzi skilove

On je toliko skilla imao na /creditsima!

alexa za unarmed nemoj da lazes ja sam bio prvi u mctop unarmed sa skillovima a imao sam 295 naci nemoj da lazes :stuck_out_tongue:

Ti lazes.Ja govorim za Mix3rPro

Batice sad cu ti reci odprilike koliko sam imao skillova na svemu (ako mislis pre gr-a):
Axes: 1010
Swords:10
Mining:oko 50
Unarmed: oko 423 (ne lazem)
Ostalo mi nije bitno, bitni su mi ovde ovi skillovi, ovo su skillovi pre GR-a.
P.S. Axes skillove sam sam budzio, moze vam potvrditi: Herobrine Hunter.

vidis da si napisao za sebe a toliko nisi imao znaci znam.

Nisam imao?Idi ubi se molim te!Imao sam toliko, pitaj koga hoces ko je igrao pre GR-a!