Kritika na AndrejCar

Dok sam grifao f home od AndrejCar-a sto sme to nepise da nesme i ja uzo i grifo sa jajima od kripera i samo vidis ulazi AndrejCar na srw ubaci se na komadnu /fly i krene da me udara i ja mu kazem da prestane jer ja to neradim ali nevredi i onda kad se smirio sa /fly-om usao je u gm i u svom /f home je ispostavljao toliko kripera da je srw pucao nekoliko puta!

Nema dokaza …

alexa to nije cela prica tako da bolje da cutis jer nisi rekao sta si ti radio a imam i dokaz :stuck_out_tongue:

Mislim da si dao sam razlog da ti ne damo Creatora.
Kad ga vec tuzis mogao si neke dokaze da prilozis.
Sto se tice Servera zbog nekig drugih problema je pucao i sta to tebi smeta sto on sam sebi minira kucu?

VIdi ja sam alexi_00 svedok stv jeste bilo tako…A za slike treba da se pobrinu owneri da mozemo lepo da ih postavimo!

Pa vi ih postavite.

Za slike nema sta owneri da se pobrinu, slikajte , uploadujte sliku na sajtu: http://serb-craft.com/slike/ , kopirajte link od slike i postavite sliku na forum, fb stranicu ili grupu

Mislim da ce da ti traze da im kazes kako se slika i kako da kopiraju link (:

Herobrine ti ni nemas slike da ih imas vec bi ih postavio :stuck_out_tongue:

Zbog cega se onda optuzujete ako nemate dokaza?

ja imam dokaze samo da saznam kako se slike kace na forum i da saznam gde su nam sacuvane i bilo je obrnuto.
ja sam tada bio u HEROJI/ma i alexa_00 i jos neki creatori su nam rusili f home sa we(imam slike) i alexa_00 je ubijao mene,rasucara,nedyarba01 i andrejcara sa fly a kad je bio na ivici da pukne usao u gm i nastavio da rusi tako da nema za sta da ga tuzis alexa_00 kad nemas dokaze a ja imam
:slight_smile:

TNT slike stoje u minecraft folderu :smiley:

Besmislena tema …
Sto se zalite bez razloga ? To sto je server zbog creeper jaja lagovao , Manic je obecao da ce da sredi …