Kreature na /warp divljina , i prozivanje

Juce dok je jos radio server , ne znam koliko je bilo sati , oko popodneva , xXIVIASTERXx , LukaNS , MonsterEnergy i jos neki creatori i obicni igraci , gradili su neke creature i stavljali imena , za mene , Ttsands-a , Zworka , cak su napravili i za tebe Batice i za jos nekoga…
Molim da to obrisete , + svaki dan znaju samo da prozivaju jer im je krivo kad im srusimo f home , tu je odma xxiviasterxx koji naravno prica kako im 56GB RAM memoriju (sto ne postoji naravno) pa ce on meni da prica kako prolazenje kroz vrata minecraft ne moze da podrzi i da to nije do njega , ma nije , to je nodus…
Tako da molim da izbrisete te kreature i da opomenete da nije iclj samo da se proziva neki igrac ako vam je srusio f home , jer xxviasteruxx i lukins ocigledno to nije jasno :slight_smile:

B) AXAXAXAXAXX MI mozemo da praviumo sta hocemo a ako nisi informisan ko je pravio ne seri molim te mi smo samo gledali a necu da otkrivam ko je pravio… a to o rusenju f home neznam ko vam je juce srusio i napiso By LukaNS <3

pod broj jedan ja sam rekao da imam 6 gb rama a to sto si gluv neznam idi kod lekara
pod broj 2 ja to nisam napravio nego jovic i ja sam te samo zvao da vidis
pod broj 3 sto bi bio ljubomoran kad te mi napadnemo letis ko ramos kad promasi penal u ligi sampiona i bezis sa fly

prvo LukaNS tebi ced vrlo brzo da skinu creatora necu da uopste mislim da postojis , jer si jadan , f home si srusio tek kada sam ja uradio /f declaimall jer sam imao drug f home. tako da ne se*i.
XXIVIASTERXX reko si da imas 56GB rama svi cu te culi… mislio si da smo za toliko glupi. drugo ti kad si na Nikola38 udjes u gm1 i ne izlazis. ne znam onda o cemu pricamo. trece ja bezim kada idu 20 igraca na mene , to je bilo u f home od GDI , jel tako? ja sam samo skocio sa f home dole i upao u vodu pa pobegao, zao mi je ali vas je 20 , a od toga 10 nodusara a ti si medju njima.
I ti si prozivao stalno gledaj kako si lep i kako ces da trazis od manica da stavi /warp retardi , a posto je i tu batica , jel i on retard jel?
A jos nesto , necu da pricam kako me je LukaNS molio da udje u NOD , o tome necu da pricam , jadan je mnogo.

• samo bije sa /fly
    toliko od mene…

Nislija je krenuo da pravi manica i baticu i ja sam ih polomio
nadji dokaz za nodus da imam, ja nemoram posto si ti sebe 10 pputa sam otkrio tako da tisina!!
kad bi ti videli sliku na fb videli bi da si retard i da operes usi posto 56 gb nepostoji ja sam rekao 6
neznam kako killam sa fly sa nikola38 jel je njemu istekao kreator pre jedno 10 dana tako da opet lazes
a kad si video sam sebi power -1 odlucio si da varas sa fly, iskoriscavanje ranka

evo i te lepe slike :stuck_out_tongue:

A STA JE BILO KAD SMO HORD IZJEBALI???STA TAD?Vi nama ni trunku f-a niste dirnuli, a osim toga vas LukaNS je molio za milost kad smo vas napali!A osim toga ti si jedna bezobrazna i bedna devojcica, stalno si u gm, lukaNS kad smo u END-u on samo leti i killa sa fly, ja ga izbegavam ali on mene sa 10m killa , a jos imam i snimak da si me kroz staklo ubio!Tisinu molim, ova tema treba da bude LOCK!

pa proveri f home da li ti fali nesto ja mislim da je vise od trunke al ajd :stuck_out_tongue:

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAxaXaXa ja molio za milost aaxaxaxaxaxaaxaxaxx ajd idi skoci sa mosta ubi se tupom viljuskom majmune poremeceni… Pogledaj sad f home picka ti materina umri stoko jedna samo ne znam ko je celo vreme bio u gm 1 kad smo vas napali zajedno sa jovicevim f i sa Orlovim MATER VAM JEBEM zwork i tnt su pola sata bili samo u gm 1 i zastekali se u kucu sisu ti jebem usranu UMRIII PICKO!!! A POGLEDAJ SAMO SAD TVOJ F HOME MAJKU TI JEBEM BALAVU!!! <3 malo smo ga samo uredili nista strasno !!!1 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: B) I da to za fly u endu ja endermene ubijam sa fly PICKO

AHHAHAHAHAHA VIDI KO MI KAZE, HAHAHAHAHAHA NEKA MALOUMNA PICKETINA KOJA NEZNA NI KAKO DA IZADJE IZ /gm 1???VIDI KO MI KAZE! xDDD MOJA KEVA ALERGICNA NA KIKIRIKI, VI ROKATE KROZ ZID ALO!!!NEZNATE KAKO DA SE BORITE PA UKLJUCUJETE NODUS, NEMAS POJMA STA SI SAD REKO DETE JEDNO MALO!!

ahhahahaahhahah sta da ti radim kad luka nije ugm ceo vreme nije bedan devojcica i plus ti nezas da killas ni 1 ender mne zumes ko neki sa fire aspect mac ga udaris i onda ni smo ti krivi … i luka nije te kill ni jednom sa fly ako imas slimke daj da vidimo ! i daj mi dokaz da on te ubio preko stakla !

HAHAHAH NEZNAM TI NA KOGA KZES DECA ALI VAZNO AKO TI MAJKA ALERGICNA NA KIKRIRIKI IMAM JA KURAC PA I RECI DALI JE NA TO MOZDA JA MISLIMD A NIJE O MALISANO JEDNA OD KUD TI TE FORE PRE 1 GODINA IZASLE A SAD GI KORISTI MRS BRE IDI SAKRISTE TAMI NEGDE I CUTI !

Nepismeni kurcoglavce umukni!Vrlo rado cu ti dati dokaz!

DOSTA PRICE!!!

Eto vam dokaz…
Charleskin svi znamo da si zdog101 ne lazi.
Za tebe cu posebno da se pobrinem da dobijes ban zbog nodusa.

OMFG jebem ti citere dokle vise! Ja cu ovo sve sjebat ! Jebe mi se za sve u kurac citeri jebeni!

alexa00 ako nisi znao da moze da se staklo polomi na sekund i onda mogu da te udarim a kad je lag staklo nestane na par sekundi i mogu da te udaram tako da ja ne vidim ovde dokaze za nodus

alexa a jos da sekira ima fire aspect

Molim te SHUT UP AND DON’T SHIT FROM YOUR MOUTH!!!