Koth top

Aj da se i ja oglasim posto vidim da su koth nagrade za koth top oslabile. Sto se tice koth topa ja sam prvi mesec stavio nagrade za koth top da budu slabije jer nije poenta dati ljudima odma op stvari, ali ako malo bolje pogledate za mesec dana oni puknu koliko para i koliko puta umru sa istim tim stvarima koji vi date. Stoji da ne treba dati prejake stvari, ali bar povecajte ove sezone visr S6, para sta ja znam smislite nesto mozda mending, eff6. Sledeci global vratite protection 5 u igru jer je to zanimljivo igracima, ako treba pomoc oko svega ovoga zovite me docice vam jos likova da vam se zale na istu stvar.

Bravo Ex.Moderatoru sto si dao ostavku samo da mi je znati

Pozdrav,

  • Hvala na prijedlogu, ostavit ću temu otključanu da vidimo mišljenje drugih igrača.

Slažem se

Napravio sam i ja temu povodom ovoga sve detaljno.
Slazem se

Ovaj momak ima potencijal, Dajte mu MOD

#molimvas #asistevolimte

zasto si izasao iz sc tima kad vec kukas i molis da te vrate nazad

Ко каже да је својевољно изашао…
ФИЛИПЕ КУМЕ МОЈ :smiley:

P5 jer prelose za prison,jedino 2 pisa u koth krejtu lege i kapa

Uzas. Ovako je sve savrseno ne dirajte nista i ne vracajte protection 5

ostavite ovako kako jeste

mahh

Slazem se da predlogom!!!
ShadowOnTop

~Signed by Shadow

Brate jeste li glupi tako ste i rekli prosle sez pa vas sad ima 30-40 na dan msm ono kad je bilo p5 bilo je 70-80 stoji da je ovako bolje ali ne moze deca su bolesna koja nemaju ruke za pvp i drime da sam hteo ostati mod ostap bih ne bi livao jer me boli kurac da budem mod pozz.

Ne vracati p5 je preop,i dosadno jer ne postoji nacin ubiti lika koji ima bar 3 pisa p5 jer mu demage skida,jedino kad mu zalaguje ili pukne internet ali i to se retko desava, a sto se tice koth mesec se slazem nikome nisu potrebna 2 s6 za koth mesec nagrade a 30 dana je isao kothove i umro sa 5x jacim itemima i dobio je zauzvrat 1/5 izgubljenih itema.

Nema smisla raspravljati o p5 itd na sredini sezone kada se menjaju po 5 modova na 1 sezonu bolje cekajte kraj sezone pa napravimo grupnu temu i tjt…

[quote=“GoldTouch post=282370 userid=18151”]Brate jeste li glupi tako ste i rekli prosle sez pa vas sad ima 30-40 na dan msm ono kad je bilo p5 bilo je 70-80 stoji da je ovako bolje ali ne moze deca su bolesna koja nemaju ruke za pvp i drime da sam hteo ostati mod ostap bih ne bi livao jer me boli kurac da budem mod pozz.[/quote] dao bi guze za moda (za zlatnog dodira)

ti si primer kakvi olosi dobijaju priliku da budu modovi.

Pozdrav,
-Hvala na prijedlogu, razmotriti ćemo tvoj prijedlog.

Temu zaključavam.