Konkurs za admina

• Ime i prezime: Ivan Zdravkovic
  • Nick na serveru: Sir_Blaze
  • Datum rođenja: 10/07/1998
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak): Igrao sam 1 god na serbu pa sam prestao …pa evo opet pocinjem :slight_smile:
  • Žašto baš vi kao admin: Iskusan admin :slight_smile:
  • Iskoristićete ga za: Da pomazem drugim igracima :)… i admin timu :slight_smile:
  • Iskustvo u Minecraft-u: na serbu 1 god … a uopste minecraft 2 god
  • Napišite nešto o sebi: I <3 MC Hvala Unapred :slight_smile:

Ne,nisi aktivan ni na forumu, (8postova) A ni na serveru mnogo.

Ne .

Sta vi umisljate da tek tako neaktivni i na forumu i na serverima da dobijete admina?!?!?!?Pa moj odgovor je VELIKO NE jer si neaktivan+neces pomagati nikome nego ces samo banovati igrace!

Kada sam ja bio admin na serbu alfi i beti ti nisi igrao mc i necu banovate jer ja nisam ti … tako da cutite i ne pricajte mnogo kad neznate… ali nisam mnogo aktivan jer nemam monitor trenutrno a ovo kod druga sam sada uso … -.- …-.-

Znam ivchu duze… jeste dobar sa komandama i nece tako banovati sve igrace redom… ali moj odgovor je NE[zato sto si dosta neaktivan imao si veliku pauzu i sve ostalo samo zato] Nadam se da ne se ljutis :frowning:

I ja poznajem Ivchu.Igrao je skoro pre svih vas.Cak je bio i admin.Ali ipak NE zato sto si neaktivan dosta.Sry :frowning:

Zao mi je ali ne nisi aktivan i neispravan naslov.

Poštovani,
Hvala Vam što se konkurisali za mesto Admina na našem Rol3Play serveru! Izvinjavamo se, ali komisija koju smo oformili nije saglasna da Vi sa trenutno navedenim informacijama i komentarima ostalih igrača dobijete taj rank! Hvala Vam još jednom, budite aktivni kod nas, nemojte da vam jedna odluka pokvari igru!
Vaš SERB-Community!