Konkurs za Admina B_Bone98

-Ime i prezime:Branko Sabo

• Nick na serveru:B_Bone98
  • Datum rođenja:18.11.1998
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak):Igram oko 3 meseca !
  • Žašto baš vi kao admin:Pa iskusan sam , jer imam mnoge servere zam vecinu komendi ( od pluginova ) nisam los nelazem , igram mc 1 ili 2 puta dnevno ( ujutru i uvece ) po 2- 6 h .
  • Iskoristićete ga za:Pa za pomoc na serveru , igracima , cak i ownerima posluso bi sve svi su mi jednaki !
  • Iskustvo u Minecraft-u:Od pocetka 1.5.3 mislim jos u beti
  • Napišite nešto o sebi:Socijolizovan , pismen :stuck_out_tongue: , odlucan , odgovoran …
    -Da li ste ikada bili nekada admin na nekom serveru[ne lažirajte podatak]:Pa bio sam na svojima sto sam pravio , sad sam tu .
    -Koliko dugo ste bili admin[ako ste na nekom serveru pre bili admin]:Bio op i owner na svom serveru .
    -Najkorisnije komande za admina po vama su:/mute,/ban,/kick,/unban,/banip,/unbanip,/we./seen,/tp

Prijavi se za 1-3 meseca jer nisi dovoljno aktivan, imas rank, i nisi dugo na serveru!Mislim da si razumeo moj odgovor. :blink:

alexa_00 je upravu …

Novajlija si na forumu,a zelis ADMINA ?

Ja sam rekao svoje videli ste…Danilo ja mislim da je tvoj odgovor Ne. :S

Ne… novajlija si a hoces admina … :pinch: :blink:

ivcha nemoj da kopiras Danila_00
:slight_smile:

Ivcha , ni ti nisi veci od njega , samo 27 poruka ! :stuck_out_tongue: Nemoj se ljutiti , ali to je istina …

Ma samo sam se prijavio eto tako nimi vazno dali cu ga dobit ili necu ( znam da ga necu dobit novajlija sam -.- )

B_Bone98 malo sacekaj jer si tek kupio buildera moras malo da usporis :smiley:

Poštovani,
Hvala Vam što se konkurisali za mesto Admina na našem Rol3Play serveru! Posetite naš TeamSpeak3 server i porazgovarajte sa vlasnicima kako bi oni odlučili konačno! Hvala Vam još jednom, budite aktivni kod nas, nemojte da vam jedna odluka pokvari igru!
Vaš SERB-Community!!!