Konkurs Staff

Hocu pitam kada ce prijave za Konkurs StaffTeam-SC jer hocu se prijavim imam 15god i zelja ce mi biti da sam dio Staff-a tako da zelim da mi neko od modova reci da znam jer se nadam na nekada cu biti bar ForumMod i to je nesto…Znam da nije lako dostic to tome al ja ocu pitam i da mi recite kada su prijave i kako se prijaviti volim SC-StaffTeam tako da nadam se u boducnost da cu tibi dio stafa… :slight_smile: :slight_smile: SC_StaffTeam <3 <3 POZZ OD SHAPE_OF_YOU

Ti?,Ma kakvi bez tamo. :3

Tebe niko pito nije tako da cao pitam Modova…Cut ba ne smaraj vise malo ti je sto su ti dali MAC ban vidi se

Ti kontas da je to sala, aj malo iskuliraj :slight_smile:

Znam neko evo pred svima kazem i kunem da sam sanjo kako sam bio ForumMod kunem se u jedini krst da sam to sanjo pre neki dan kazu da se neke snove ostvare nadam se da ce se meni dogodit xD

Srecno :wink:

Hvalaaa mnogo mi znaci to sto si reko sad :slight_smile: negubim ja nadu tako lako tek imam 15 god ima vremena ako ne ove sledeci prilike al necu da odustanem

[quote=“LedenaPrizma” post=130134]Hvalaaa mnogo mi znaci to sto si reko sad :slight_smile: negubim ja nadu tako lako tek imam 15 god ima vremena ako ne ove sledeci prilike al necu da odustanem[/quote]Kada bude bio Global Restart tada se otvara konkurs pa možeš da se prijavis tada.

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Hvala za obavest :slight_smile: samo CaptainWolfzz imam nade za staff team?? samo Da/Ne

Konkurs za moda je bio skoro,i nece biti u skorije vreme.
Ne znam odakle vam informacije da ce biti za GR.
Nemoj te davati lazne informacije.