Konacan dokaz

Evo ga. “Sta?”, pitate se. Ovo sto cete videti moze da promeni misljenje admina. Ovo sto cete videti ce izazvati bes, srecu, i olaksanje. Ovo sto vidite je…

Dokaz da je Phitofex citer.

[video width=425 height=344 type=youtube]2MEYBi1UmnA[/video]

Na snimku se vidi da je Phitofex citer.
Moja dijagnoza: Kill Aura + Jump Critical
Objasnjenje dijagnoze: U odredjenim delovima se vidi da je Phitofexova glava u shklj pravcu u odnosu na pravac udaranja. Pored toga, non-stop skace.
Preporucena terapija: IP Ban.

Slucaj zakljucen. Let’s ban that son of a bitch.

Napokon dokaz da je citer vidis manicu odma ga ban breeeeeeee

IP Ban zauvek. Nema unbana. Govno jedno sugavo ketonsko zasluzuje 1000 losije od ovoga.

Sere mi se na Tapatalk preko kojeg ovo saljem…

Aleksa svaka cast za ovo.Gdje ste sada vi sto ga branite Mire,AndrejCar itd.Eto vidi se jasno kill aura,a govno malo mene je vredjalo i govorilo da nije citer.BAN ga zauvijek! Citercina!

Tapatalk 2 emirova zveeer

Ma toooooo care moj.Mire kaze da ga ne bi primionu klan a.ima i pink_panter cit.Manicu ban ip zauvekkk.

BANUJTE GA!

Sere mi se na Tapatalk preko kojeg ovo saljem…

Manicu i batice eto vam dokaz i svi zelimo da dobije ban.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Dobro, nemoj da bump-ujes, nisu oni non-stop na forumu, kad vide, odgovorice.

Sere mi se na Tapatalk preko kojeg ovo saljem…

Manic12 nece da ga ban jer je platio creator govno usrano

Konacno je uhvacen na citovanju,brw Alarg uhvatio si ga dok je koristio cit i IP BAN bez zahteva za UNBAN

Andrija123 jesi ti Megas_?

Tapatalk 2 emirova zveeer

ocel odgovorit i jedan admin

Ne bi da se mešam nešto previše ali odavno se zna da je Phitofex čiter. Svaka čast za dokaz.

Hvala, Dulje. :slight_smile:

Ljudi, treba mi vase misljenje.
Manic je na FB grupi rekao da je Batica igrao sa Phitofexom-om i da je on isto radio kao i meni. To je to, nista vise.

Manic nece da mi odgovori na sledeca pitanja:
-Da li je Batica bio maskiran u Disguise-u?
-Da li je Phitofex znao da je igrao protiv Batice?
-Da li postoji dokaz te borbe?

Ja mislim da Phitofex mulja nesto sa adminima. Cak je odgvorio na drugu temu koja je nastala posle moje!

Tu ima necega i hocu da znam sta.

Sere mi se na Tapatalk preko kojeg ovo saljem…

Pa lik je uplatio 4000SC poena i creatora i sad bi adminima bilo glupo da ga ban -.-

Tapatalk 2 emirova zveeer

Ima neki cit u kojem je kill aura x ray i jos nesto.Kupio je silk touch 2 i sa x ray kopa spawere i prodaje ih.Jucer je citav dan prodavao spawere za 30k.

Nemojte da pricate tako, nije vam ovo Politika pa da muljamo, mi to ne radimo, ako niste znali i MichealKenny je uplatio duplo vise ne go Phitofex pa je dobio BAN… Preko TeamViewer 9 sam usao na njegov kompjuter i proverio kada je zadnju put diran folder 1.7.2 i da li ima nesto sumnjivo ali sve je normalno… On se kune u sve zivo i u majku! I znam ga i licno, licno mi da je novac za usluge i ne znam sta da vam kazem, Batica je igrao protiv njega i Batica kaze da igra dobro PvP… Ne znam sta da vam kazem… Rekao mi je ako nastavite tako da ce da mi donese svoj laptop da ga proverim, provericu jos da li ima kompjuter ako ima da li tamo ima nesto sumnjivo…

A ajde probajte da udjete u Disguise (Npr. Disguise se u nekog nepoznatog igraca) i izazovite ga na PVP, pa da vidimo sta ce biti.
Jasno mi je sve, ali zato sto ga licno poznajete znaci da ima prednost nad nama? Mi, stariji igraci, imamo manje prava od ovog (relativno) novajlije? On sigurno zna da ste online pa namerno gasi i brise cit. Gledajte u browser history, gledajte u download folder, gledajte svugde. Ubedjen sam da je Phitofex malo dvolicno govno.

Sere mi se na Tapatalk preko kojeg ovo saljem…

Malo govance zna to prikrit,i ako je tako dobar pvp player ne moze da udara iz onolike daljine.Malo balavce

Tapatalk 2 emirova zveeer

Proveravacemo, namerno sam rekao da ga znam licno iz razloga sto ako bih saznao da koristi cit ne bi dobro prosao, ne bi se bio ali licna kritika vise boli nego ova socijalna… Tako da sam to namerno rekao, a sto se tice koriscenja hacka provericemo… Dosta vas se zali ali ne na to da koristi cit vec da udara iz gm1, ali su poceli i za killauru… Najbolje je da nastavimo da proveravamo… Jos jednom da ponovim igraci su svi isti, da li koristili cit, bili creatori ili me poznavali licno svi su ISTI!