Kolko je ovaj srw i skypvp propo ja nmg da verujem...

Kolko je ovaj srw i skypvp propo ja nmg da verujem…
Prvo lik kampa po ceo dan na jebenim potovima i niko da dodje da banuje to govno ili da makne sign, baci u void odma ezz hgaahha etzzzzz nubb ezz
Drugo odes centar napadnes lik odma pojede encku ne moze se ni ko covek pvp
Trece dodje bogato dete pa sere nesto nemas pare za rank pa zato nemas ni encke retarde mutavi ovo ono
Cetvrto Kritam se ja sa likom 1v1 pukne mu kapa i dropa me
Peto 2324242x lik ostane na 0 hp i nikako da umre na svakom drugom srw se to racuna kao da je mrtav, a samo je ovaj srw poseban pa nikad ne umre.
To je to poyy od mene
Mozda udjem nekad al ne verujem.
-SuchADope

Koji djavo svi rejdzujete ahhahhahahahhahahahaha

Toxic 04 lefta 25 puta vraca se 25 puta do juce serb craft najbolji server na balkanu a sada propo
Resite se jednom sta pricate

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Leave the serb-craft and enjoy the life…To je moj savet…

dobar imas plus od mene

ili LEARN ENGLISH
pizda ti materina, pa oci me bole od ovog i od tvog potpisa, nemoj da pises na engleskom ako ne znas da pises na engleskom…

Sta si se napalio

Sent from my 4047X using Tapatalk

[quote=“SuchADope” post=180250]Kolko je ovaj srw i skypvp propo ja nmg da verujem…
Prvo lik kampa po ceo dan na jebenim potovima i niko da dodje da banuje to govno ili da makne sign, baci u void odma ezz hgaahha etzzzzz nubb ezz
Drugo odes centar napadnes lik odma pojede encku ne moze se ni ko covek pvp
Trece dodje bogato dete pa sere nesto nemas pare za rank pa zato nemas ni encke retarde mutavi ovo ono
Cetvrto Kritam se ja sa likom 1v1 pukne mu kapa i dropa me
Peto 2324242x lik ostane na 0 hp i nikako da umre na svakom drugom srw se to racuna kao da je mrtav, a samo je ovaj srw poseban pa nikad ne umre.
To je to poyy od mene
Mozda udjem nekad al ne verujem.
-SuchADope[/quote]
Isto brate vjeruj, najgore je od toga sto si naveo je najgore je kad kampa po potovima,a za armor da ne pricam koliko brzo puca,i to za 0hp se isto slazem,ali cekaj jos par dana ide 1.12, ce se biti drugacije,nema clickerasa.Ne quitaj jos poy

Ne mozes da kazes da je SkyPvP propo kad je sve do igraca koji igraju.

  1. Lik ne moze da kampa ceo dan, ako se vi ne potrudite i ne sklonite sa mesta na koje kampa.
  2. I encka je deo pvp-a. :slight_smile:
  3. To je isto do igraca koji igra, ako nekoga diskriminise mozes da prijavis na forumu i bice kaznjen.
  4. Nisam razumeo bas kako moze njemu da pukne kapa a da te dropa, ali 1.8 je brzi PvP i brzo se trosi armor pa bolje nosis 2 armora u PvP-u i nikome nista. :wink:
  5. Ako iznad lika pise da je 0/20 to znaci da ima jos pola srca, ali se to nije bas lepo ucitalo i zato ponekad zabaga i pise da ima 0/20.