Koji je najbolji

Koji bi mi vi preporucili video editor koji je bas bas dobar i ako imate link pirate version ili sta vec treba.
Sad skino vegas pro 13 sve ubacuje gluposti kao stavlja editovano preko vegas pro itd itd.
Mislio sam skinuti sony vegas 11 ali da vidim znatel vi koji dobar :stuck_out_tongue:

Ma movie Maker najbolji nemoj tako xd
zezam se po meni je sony vegas 11
a link nemam xd.

Pa po meni najbolji video editor je toster znas kako edituje sendvic bas se vidi razlika pre editovanja i posle ono kackavalj se istopi hahaha sala naravno, nzm ja ne editujem videe samo sendvic editujem xDD

Zeznuces se ako ne skines Sony Vegas pro 11. Nemam link ali cu ti potraziti. :wink:

Ja after effects koristim za video, i adoble premiere za zvuk

AHHAH odo odmah testirat xD

Ja koristim Vegas Pro 12 i After Effects CS6. Jedino što mogu da kažem je da sam se namučio da nađem licenciranu verziju koja radi.

Sony Vegas 11 po meni je najbolji za ono solidan edit (msm ako se razumiješ u njega možeš i napraviti boli glava :smiley: ) 12 i 13 ako su piratski znaju često zabagovati … A što se tiče After Effects je više za šminku pošto imaš dosta opcija al je jako težak i fajlovi nakon rendera su ogromni, ja CS5 koristim uglavnom za visualizer na muziku neku za kanal :stuck_out_tongue:
http://www.youtube.com/officialvertical :smiley:

EDIT: Camtasia je za noobove koji se baš i ne razumiju u vegas, npr ja sam nju koristio dok nisam skontao kako vegas radi, naravno ta dva programa ne možeš porediti jer vegas ima daleko više opcija, ali na kraju krajeva nije loša za obično montiranje klipa :stuck_out_tongue:

Ja sam sto Srdjo kaze noob za editovanje pa sam koristio Camtasiu, sasvim sam se jednostavno snasao

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

[quote=“emirrr” post=44063]Ja sam sto Srdjo kaze noob za editovanje pa sam koristio Camtasiu, sasvim sam se jednostavno snasao

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk[/quote]
Hehe :stuck_out_tongue:

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/3250/xvddddddd.png
Camtasia <|3