Ko je bre u pravu ?

Ovako .
Igram na serveru od 5.2.2012 …
Stvarno sam igrao dugo .
Bio sam VIP dva puta .
Igrao sam dan noc .
I trudio sam se da imam sto vise postova na forumu .
Dogodilo se cudo , jer dobih moderatora .
Lepo sam ga koristio .
Pravio i Pomagao drugima .
Napravio Fakciju gde ce biti najjaci igraci .
Nikad nikog nisam grifao ja , vec moj f .
Nikada nisam vredjao igrace osim sto sam napisao jednom djubretu koje izaziva :
Ajde na pvp picko .
Jednom jesam iskoristio OP na roleplay koji sam dobio pre par dana , da ubijem shadowa koji je imao moj armor , da se ne bi videlo da sam op .
Nikada nikog drugog .
Kickovo i tempmute-ovo po pravilu .
Banovo samo kad je neophodno .
Obicno sam vanish na serveru .
Ali ako sam vanish ne znaci da zajebavam narod tako sto ih killam .
Ako je PvP , Bio je iz zezanja .
A narod misli da ih ja ubijam i bijem samo zato sto ne znaju da postoji napitak za nevidljivost .
Davao sam SEBI iteme preko TMI (too many items ) jer ja sam mod i mislim da bi bilo uredu da ja mogu SEBI da dajem .
Sve sto je nabrojano gore je istina .
A optuzen sam .
I za ubijanje nekog banane i micko . To nisam .
I za lighting komandu . To nisam .
I za grifanje drugih fakcija . To nisam .

Ja sam priznao sve sto sam uradio .
I dobio sam ban-ip na oba servera .
Iako te 3 glavne stvari dole navedene , nisam uradio .
Svako pravilo sam postovao .

I zasto ban-ip ?

P.S. Mozda su mi ulazili na profil .
Nije cudo .
To je stvarnost .
Ko god je dobio moderatora . Njemu su ulazili i pokusavali da nesto urade .

Manic kaze da sam ja zavrsio sa njim . Ali nisam . Ima jos da se radi .

A sad vi recite jel pravedno ?

Ender111, mislim da bi ti trebalo skinuti ban-ip.Mozda su “malko” preterali sa optuzivanjem…nije pravedno.Volim sto si iskren, ako mu se skine ban-ip i bude jos imao Mod-a, videcete da ga vise nece optuzivati!

Pa da ako mu se skine, sigurno vam je rekao da ce vam davati iteme a slusate ga tu a i ne znate sta je uradio. Ja nsita ne tvrdim bez cinjenice. Tu je LOG proverio sam juce i sve video. Favao sebi najace armore i maceve vise puta onda izazivao i psovao igracef na PVP. Pa onda koristio munje i ubijao Micko,Godcod,Sale21,Banana i Shadow igrace. Pa onda teleportovao i teleportovao se do njih i naravno jednog trenutka dao rank Creator Godcod za sta sam mu oprostio a posle video da je to ono stvarno uradio.

Ok.Nisam znao za to.Dajte nekome ko je zreliji i ko nece deliti iteme!Npr.
-Godcod
-AndrejCar
-Ili vi smislite nekoga ko je aktivan, sposoban, normalan!

Po onome sto sam cuo od Manica stvarno je malo zabrljao,ja mislim da treba nekom drugom dati Moderatora npr.
-Delija_1998 posto vidim da je sada aktivan na serverima i na forumu :slight_smile:

Kao prvo , Jedini koga sam izazvao na pvp je : Nemanja2004 , jer on krene pa se vrati i nece posteno da igra . Tu sam bio iznerviran .
Kao drugo . To sto sebi dajem , sebi dajem ne za pvp , vec eto tako .
I kao trece , Nisam to radio ! PRIZNAO SAM BRE SVE .
MOZE BRE SVAKO DA UDJE U KUCU I DA SEDNE NA KOMP , JER GODCOD NIJE SAMO MOJ DRUG . MOZE BRE DA DODJE KAD OCE I SA IVANOM DA PROVALJUJE .
Kao trece , delija je sebi na proslom serveru dao skill 10000 . Sta ce mu taj skill ? Da sa njime izigrava majmune . Verovatno za pvp .
Micko , Banana , Sale . Njih nisam lightningom gadjao , a pogotovo ne godcoda . Shadowa jesam i lepo sam rekao .
To je sve bilo na roleplay . A zasto ban na survival . Kad sam gradio . Kad sam Dovodio igrace , Nikog terao . Lepo sam sa svima . I kad neko pretera pa dobije neku kaznu zna da je preterao i udje opet i igra . Nikad nista .
Ne razumem . Sebi ja mislim da smem preko TMI da dajem . Ti nisi rekao da ne smem . Ti si rekao da ne smem DRUGIMA da dajem (stoga je ova greska tvoja) .
Da li si se zapitao da li neko pokusava da mi provali sifru dok odem negde (ne mogu da sedim u kuci 24 sata . Idem u skolu , idem kod nekog druga , u goste …)
Moguce je da to rade Godcod i IvanDonat nego nece lepo da priznaju .
Godcod sam ti rekao . Sam je sebi dao creatora zbog one gluposti sa serverom sto nije bilo logina nego opet register .
TP SAMO AKO ONI DOZVOLE . Da li je problem pomoci Lukapn00 da sredi f ?
Da sklonim lavu iz GsT fakcije ?
Da li je problem pomoci nekom .
Ako je to problem onda sam ja lud -.-
A nisam .

@Alexa_00 Ne delim iteme , dajem ih sebi !
@Andrejcar Vidi sta sam napisao za deliju , nemam nista protiv njega neka bude mod .
@Manic12 KAKO IH BRE PODMICIVAO KAD ANDREJ NE PRIHVATA ZAHTEV ZA PRIJATELJSTVO MESEC DANA , A ALEXU U ZIVOTU NISAM VIDEO I NE ZNAM KAKO SE PREZIVA ?!
Komentarisite sad na ovo . Ne bih da ovo bude zapostavljeno .

Godcodu ja nisam dao creatora bre . Ne bih mu dao ni za vjek i vjekova .
AMIN !
Jer on je licno mene maltletirao za to . Rekao sam vam na pocetku da mi ne treba manuadd komanda . Bas zbog toga .

Ne znam onda ti je neko provalio,Delija nikad nije igrao pvp dok je bio Moderator -_-

Onda je loler neko od njih dvoje :S

Sta je bilo kurve jedne samo znate da banujete a nikad nista ne pogledate sa vedrije strane Ender je jedan od boljih na serveru odma posle Delije i Lolera.
JA ZAHTEVAM DA MU SE SKINE BAN IP I TO STO SI TI REKO MANICU DA CE DA NAM DA ITEME JA MU TO NIKAD NE BIH TRAZIO

Nemojte da zapostavljate ovu temu .

Ender koliko sam ja upoznat ti si godcodu dao zabranjen armor i 30 maceva(To sam sve video u cestu)a verovatno to ne bi radio da si citao pravila.Nisi smeo da izazivas igrace na pvp pogotovo ako si moderator.Iskreno mi je zao sto si dobio ipban ali nisi smeo da rusis divljinu i da dajes iteme i izazivas na pvp.

George , ja godcodu ne bih dao dinar . Jer bi me zajebao svojstveno . Nikom nisam davao iteme bre . Imao je creatora , koji je dobio tako sto je dok su bili svi unregister on register na moj prof i dao sebi ! Nikog ne izazivam na pravi PVP . Jedina nemanja2004 jer me nervira klinac . Strasno . I jer vredja , a ja mu ne mogu nista . NISTA BRE NISAM RUSIO !

Neznas moje prezime???A sto si se samnom preko komentara dopisivao i sto si nesto gledao tamo na SERB-CRAFT Grupi,+sam svima rekao kako se prezivam na mojoj temi za admina!Tako da…

Pa ne znam . Iskreno ti kazem :frowning:

I otkud ja znam ko si ti u grupi na serb-craftu ? U Srbiji je svaki 5 aleksa -.-

RAC jebo mamu…i nema nas tolko puno! :wink:

Da se nadovezem na enderov post , ja nzm da li je ista radio ali sto se tice pomaganja oko f , nista drugo nije radio , stavio je jednu ogradu tu gde je falila , i rekao igracima da poprave power , nzm sta je tu lose ako je to jedan od razloga zasto je dobio ban.Onda i ja treba da dobijem ban jer sam u jednom f napravio piston doors.i to od mojih privatnih stvari a ne iz gamemode-a.

Idemo lock ovu temu Ender11 nema Mod . Kraj ovom spamovanju sada cu biti aktivniji an forum pa cu uzeti u svoje ruke sta postavljate i spamate cim vidim da spamujete na neku temu prebacujem u spam sekciju…