Ko ima gluplji predlog

Cekaj sta je sa tobom problem, ko mi je napisao da nisam za moda to je njegovo misljenje.
Nisam zakljucao temu, ali mi nije jasno sto izvlacite teme pre 3 godine da bi dobijali postove?
Nastavite igru…

Mare imam i ja 12 godina,brt nisi ti za moda pre bi ga dao Honey_Badger-u ali ok :smiley:

[quote=“Marecar12” post=84014]Cekaj sta je sa tobom problem, ko mi je napisao da nisam za moda to je njegovo misljenje.
Nisam zakljucao temu, ali mi nije jasno sto izvlacite teme pre 3 godine da bi dobijali postove?
Nastavite igru…[/quote]

Od paxeta post je izbrisan xD tako da si ver ti jer se odnozilo na tb
Napisao si “LOCK” ja upao odma posle
Sta za tebe znaci dobijati postove ako nagrada za to nepostoji…tj postoji tipa rang…ali koga jos briga za to?

:wink:
Msl da je tema i pravljenje foruma upoznavanje , ako je moguce resavanje problema i pre svega zabava (igra)… :wink:

ja sam obrisao njegov glupi post

Moj predlog je da se slozimo da je gennerator pametan :slight_smile:

Послато са SM-G361F уз помоћ Тапатока

Da marecar12 postane moderator na serveru :slight_smile:

p.s. markic nemoj da mi brises postove samo dajem glupe predloge ^^^^^^^^^^^^^^^^^

Da bude 1.10 PvP

Glup predlog xd

Dobar glup predlog ahahah :smiley:

Predlazem da se od buduceg Prodanov_Ezz pita za sve sto se radi na serveru, ne da zameni Manica, vec da mu bude desna ruka. Takodje mislim da bi na surivivalu svaki igrac trebao da ima neki mali kit, cisto da mu znaci na svakih 24h. U tom kitu bi bilo par setova p4u3 armora i desetak enchki.
Da silk 2 moze da se enchantuje. Da enchka kosta vas poene, a ne igrace. Tipa vi dajete po 1 poen u shop kako bi mi uzeli enchku.
Da se skywars igra 50 na 50, timovanje, ko zadnji ostaje pobedjuje.
Da Nole bude mod i da radi plugine za server.
Da Klarax bude novi SC dj, odgovorna za muziku itd.
I za kraj, predlazem da se poruka na forumu ne moze objaviti bez odobrenja Alekse333.

:stuck_out_tongue:

Da Batica i Wasdas zamene mesta.

Tema pre isusa hrista.

Kako me nerviraju ovako iz cista mira o meni pisu…

Da moderatori samo brisu postove koji nisu uvredljivi iako je ovo zabava(mire)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

nije po mn

[hr]

SC

ahahha dobar fora

Da mirko123456 postane moderator

…no hate

Da vratite pvp na 1.10 xd