Ko god da je.

Kada su Batica i manic trebali da sruse nas f home koji je bio odmah ispred warp divljina , izbrisali su mi 2 large chesta u kome su bile dobre stvari.
Ali ne samo to , znakove koje sam postavljao su bili lock.Tako da sam izgubio mnogo climits :confused:
Molim ownere da ako ima mogucnosti da mi barem povecaju climits za 10 % jer sam toliko i izgubio :confused:

Pa disband si f pa si ga ponovo napravio i opet disband i ponovo napravio pa si me inv pa si dao moda pa si me kick pa si me inv opet pa si razmislio dali ces mi o5 dati moda i tako…

Koja zbrka :smiley:

Pa ja volim sve od jednom da napisem pa sam i na ovu poruku tako odgovorio skontacete sta sam napisao ako niste glupavi :slight_smile:

Ovako HH , kao prvo nisu manic i batica rusili , nego ja i jos nekoliko njih , mi nemamo wand , i ne mozemo da rusimo tvoje chestove . Kraj !

Ja znam ko je rusio fakciju, bio sma na serveru i video ali igra je igra imaju pravo da ruse, Kloshari su vam claim i onda nisu sve i onda su dosli jedni i rusili vama necu da imenujem iz bezbednosnih razloga.

“bezbednosnih razloga” …