Kloshari citeri!!!!!

fakcija kloshari su dosli kod nad bez odela i oruzja mi smo imali iron oklope oni nas sve jednim udarcem ubili 1 udarac=1 kill i tako smo izgubili f power i oni nam f claim teritoriju a u cestovima nam bilo sve sto imamo molimo za f disband kloshare :ohmy:

Slike?

Kako da slikam da me je ubio jednim udarcem majketi kao 2. kako da slikam -.-

Borist govori istinu , dukaprooo je najveci citer u istoriji serb-crafta , tu je kill-aura , aimbot , sneak , fly …
IMA NODUS !
Ne znam za ostalo …

Ma oni samo rade ono sto kloshari rade varaju :smiley:

Slusajte Batice i Manicu ovo je istina.Neko se loginovao na dukaproo acc i promenio sifru…Molim /unregister dukaproo hitno je :stuck_out_tongue:

Ma nek idu da kloshaju a ne ovde da nam cituju

Slika se na F2.
Ja nisam nadlezan za Survival, tu vam je Loler :slight_smile:

Izvinite , ali kako da slikamo NEKOG DRUGOG KAKO IMA CHEAT ! Mi to ne mozemo videti , jer ne mozemo videti njegov ekran -.- … A ZAR NIJE OCIGLEDNO DA SU SVI KLOSHARI CHEAT-ERI ! Pogledaj pazljivo kolko se njih zali na kloshare … I vi trazite dokaz ? Ajd sad ja imam XRAY i vi dokazite da ga ja imam ! -.- :stuck_out_tongue: !
Mislim da ovo nije OK ! Cheat-eri vam pred ocima , banujete zbog spam-a , zbog kucanja sajta , zbog gluposti -.- ! Niste fer !

Ovi smajliji za smesak nisu ovakvi :stuck_out_tongue: (raduje se -.- ) nego ovakvi ! : P

Stvarno ?! A zasto je onda cheat-ovo i na proslom serbu ?! Kolko god da si upravu za neke stvari , za ovo NISI upravu -.- !

EVO VAM PLUGIN KOJI STITI OD SVEGA , KOD OVOG AIMBOT I KILLAURA NE PROLAZE -.-
http://dev.bukkit.org/server-mods/safeguard/

Sredite malo cheatere …

Vidim da svi cute evo vec 6 sati , ali cim se spomenu PARE ! Svi skacu :stuck_out_tongue: :smiley:

Sta bre loler vam je tu, pa ja ako se iznerviram ima ceo server da pobanujem!!! Sta cu bre ja da se jebem sa fakcijama ma bre udri ban i cao

Uh jbt… 2:38 Ujutru omg a ja jos za kompom OMGGGG