KitPvP - GR LETO 2021

Pozdrav igrači KitPvP-a!

Kao što znate, povodom radova koje sprovodimo u pripremanju Letnjeg Global Restart-a 2021, koji nam je sve bliže, KitPvP tim ima u planu da izvede neke izmene na tom podserveru koje će biti korisne igračima.
Koje promene bi uveli na KitPvP-u? Da li bi uveli novu mapu, izmene kitova i slično? Pišite predloge ispod i Vaš nick. Svaki predlog će detaljno biti pregledan, hvala unapred!

NAPOMENA : Igrači sa najboljim predlozima biće nagrađeni po početku nove sezone!

Master_PV nsr
Dodajte FLY efekt koji bi trajao samo 5 sekundi, i da se moze iskoristit svake 3min… Najjaci prijedlog bro

Mislim da bi bile dobre mape kao u 1. i 2. sezoni kitpvpa. Mape bi trebale biti zanimljivije i privlacnije sto se tice samog izgleda, a samim time i dobre za pvp, dakle na mapi mogu biti kuce, planine i sl. Dosadasnja mapa je nekako dosadna, ravna i uz to prevladavaju zeleni blokovi koji bas smore igrace.

Uz mapu dodala bih da se doda dan i noc na mapi, a igraci koji ne mogu vidjeti u mc dok je noc mogu povecati brightness u settings ili editati gamu.

S obzirom da neki igraci dolaze zbog sprdnje, a ne pvpa, mislim da bi dobro doslo nesto poput parkoura i/ili suma(slika u prilogu)

Dodati top 3/5 score na spawnu, uocljivije, a ne kao sto su sada.

Kitovi-
Dodati kit koji je malo slabiji od tanka uz kojeg se dobivaju heal potovi nakon svakog killa.- do sada je bio kit witch koji ima kb2, a dobiva se heal pot nakon svakog killa, mislim da nema smisla da se netko pvpa sa kb2.
Dodati kit sa perlom(cca 2)moze biti s iron/dmd armorom.

Ostalo-
U envoyu dodati vise korisnijih stvari poput scpoena, potova,… Sada se moze dobiti 2-3 gapplova, invis, axe/sword neki dio armora sto je po meni prebasic sto se tice envoya.

Alert u chatu do 100ks- cca koliko neki igraci mogu doci je i do 80, a alert u chatu je do 30ks

[quote=“julia273 post=277474”]Mislim da bi bile dobre mape kao u 1. i 2. sezoni kitpvpa. Mape bi trebale biti zanimljivije i privlacnije sto se tice samog izgleda, a samim time i dobre za pvp, dakle na mapi mogu biti kuce, planine i sl. Dosadasnja mapa je nekako dosadna, ravna i uz to prevladavaju zeleni blokovi koji bas smore igrace.

Uz mapu dodala bih da se doda dan i noc na mapi, a igraci koji ne mogu vidjeti u mc dok je noc mogu povecati brightness u settings ili editati gamu.

S obzirom da neki igraci dolaze zbog sprdnje, a ne pvpa, mislim da bi dobro doslo nesto poput parkoura i/ili suma(slika u prilogu)

Dodati top 3/5 score na spawnu, uocljivije, a ne kao sto su sada.

Kitovi-
Dodati kit koji je malo slabiji od tanka uz kojeg se dobivaju heal potovi nakon svakog killa.- do sada je bio kit witch koji ima kb2, a dobiva se heal pot nakon svakog killa, mislim da nema smisla da se netko pvpa sa kb2.
Dodati kit sa perlom(cca 2)moze biti s iron/dmd armorom.

Ostalo-
U envoyu dodati vise korisnijih stvari poput scpoena, potova,… Sada se moze dobiti 2-3 gapplova, invis, axe/sword neki dio armora sto je po meni prebasic sto se tice envoya.

Alert u chatu do 100ks- cca koliko neki igraci mogu doci je i do 80, a alert u chatu je do 30ks

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/18384/2021-05-14_01.15.26.png

СЛАЖЕМ СЕ ЗА ПАРКУР :)))

[/quote]

mogao bi neki parkur da se doda

[quote]promeniti mapu obavezno

[/quote]

Jale_Pvp brate ja se slazem sa tobom u svakom pogledu, jako dobar ,kretivan predlog. Imas podrsku od mene, sve najlepse tebi i tovjoj porodici.

Z

Dodati komandu shop ili warp u kome mozemo potrositi one silne pare koje dobijemo .
Cene nez ali iteme koje mozete ubaciti su.
Gapple
Splash heal
Poison
Neki food
Mozda perla nije losa ideja.
Fishing r
Uglavnom ubacite raznih itema koje mozemo koristiti u pvpu

Vratite nam onu mapu plaže iz 2017 ja msm, malo je preuredite i bila bi top

[quote=“karkusovv post=277501”]Vratite nam onu mapu plaže iz 2017 ja msm, malo je preuredite i bila bi top
Nemoj tu mapu, zgadio mi se zivot od nje bro
[/quote]

[quote=“karkusovv post=277501”]Vratite nam onu mapu plaže iz 2017 ja msm, malo je preuredite i bila bi top

Podrzavam predlog drugarice!!!
[/quote]

Sto se tice kitpvp-a najbolje bi bilo da se stavi stara mapa kao sto je karkusovv spomenuo ova mapa koja je trenutno je previse ne znam nekako mi je sve isto nema nekih detalja itd.
Sto se tice kitova ovaj kit u baron kojeg ste dodali je previse broken sto se tice igraca koji nemaju pristup tom kitu a malo se losije pvp-aju ne mogu ubiti taj kit posto taj kit koliko sam cuo ima p7 kapu ja kao obican requit kit moram da se oznojim da ga ubijem on meni lupi 5 krita ja mrtav a ja njemu trebam 15 + ima speed na taj kit ja mislim da je to nesto previse broken trebalo bi se to nekako nerfat , znas i ti sam dane da je previse broken kit da se ne moze igrat normalno koliko god bio los sa tim kitom si reci cemo “bog pvp-a” skontat ces.
Srdacan Pozdrav

-Honor

Rank turtle kit kompletno izbaciti. To sranje je previse op. Em sto ima Speed 1 da ide brze unazad nego ti unapred em sto ima 6hp vise nego ti zbog helmeta…

Ukloniti speed iz turtle kita jer narusava uzitak igre onima koji ne placaju parama da imaju prednost u odnosu na ostale na podserveru gde se vezba pvp. Previse je op i jedino sta kit radi je da gradi fake ego onima koji ga koriste da su dobri jer imaju p2w advantage. Bilo bi jos bolje da se potpuno ukinu rankovi sa kitpvp ali otom potom… Izbaciti svaki kb 2 i punch 2. Bilo bi dobro da se izbaci bow kit sa posebnim strelama ako se ne usvoji predlog za ukidanje rankova jer taj kit nema poentu. Takodje, nema potrebe komplikovati sadrzaj kitova i dodavati nekakve bespotrebne potione i efekte. Rekao bih da kitove koji se placaju treba pojednostaviti.

Ubaciti kada nekog hitas da te ne mogu drugi igraci hitati u naredne 2 minute .

[quote=“Alasacara post=277689”]Ubaciti kada nekog hitas da te ne mogu drugi igraci hitati u naredne 2 minute .

I da ne mozes da umres sljedecih 30 sekundi nakon isteka te 2 minute.
[/quote]

  1. Ubacite nagrade za 10 , 20 , 30ks

  2. Ubacite statistiku za top igrace

  3. Ako je moguce ubacite sistem za da ne moze da se ide 2v1 3v1 i tako dalje ( tako ce kitpvp imat vise igraca zato sto ima po 10 igraca koji timuju.)

  4. Rankovi - na kitpvp i bridges ne treba da ima , al vec kad ih ima mora da budu slabiji zato sto nema svako para za to. (oni koji su bez rank su mnogo slabiji)

  5. Imam 1 predlog za kitove:

  • ubacite jedan pocetan kit za sve igrace ( lether armor ) , i da postoje jos 10ak kitova koji ce se kupuje sa pare ( sa ovim sistemom gameplay na kitpvp bice zanimljivii).
  • znaci pocetan kit da bude lether armor a ostale moze da budu:
    • prot 1 lether• gold armor
    • prot 1 gold armor
    I tako dalje.

Tjt za sad

nick : stefanece

​​​​​​

Napravite kao the pit na hypixelu :).).)

kaznjavati 2v1 i timovanje

[quote=“bahatii32 post=277709”]kaznjavati 2v1 i timovanje

Gde su ti drugari?

[/quote]