KitPvP bacanje maca

Ja mislim da zbog ovakvog nepravednog gameplay-a treba da se ubaci bacanje maca na kp
jako smesan smeh od strane smesnog pasalana na kraju

Da bude npr na drzanje desnog klika i da moze samo u zadnje 2 sec combata, i da skida isto koliko i obican crit
znam da sam mogo da ga ubijem normalno al 5 puta vec nije runao tkd me mrzelo vise da snimam
nije ozbiljan predlog btw

Mnogo jak predlog, jaci od bakaprase i gengovi na kitpvp sve ukupno.
Ali ljudi poslusajte najbolji tjst moj predlog. Da se doda A rudnik i warp hrana da mozemo da kopamo wood i stone za stone mac i da ubijamo krave da malo sibamo i ubijamo da dobijemo kozu od udaranja i ubivanja krava u warp hrana. I DA OD TOGA NAPRAVIMO SET ZA PVP I DA SE SIbAMO SA SKELETONIMA NA KITPVP MALO SIBAMO I KRAVE Sa kravama sa kozom i tucom.

Могли би додати и мало маште тако што би елитром пловили до другог острва тражећи залутало благо.

Sve odlicne ideje momci!

Ја ипак мислим да би требали додати стар ворс плугин и лајт сејбер уместо мача и да се онда бијемо као у галактичком фудбалу… Само размислите како прелепо… ; )

Dobar predlog. Pozdrav!

savrsen predlog slazem se bravo

Euann vs Juhu visualized & colored

Nece biti ubaceno bacanje maca na KitPvP-u.
Ukoliko je problem sto igrac bezi i diskonektuje se usred fight-a, jedan od predloga je da se stavi veci combat tag. Videcu isto tako sa vlasnikom da li ovo moze da se sredi na drugaciji nacin.