Kakva su ova usrana glasanja!!!

Sta ce biti sa skillovima pricate kako cete ih vratiti,a ovde na forum vidim da glasate da ih sklonite. Sta bi sa onim jebenim parama!!! A!! Zar smo tako dali pare zxa dzabe. Najjaci igraci i najbolji na serveru su uplatili po 4 ili 5 hiljada skillova, ja sam uplatio 5k skillova i sta s tim? calvinator je dao pare najvise i sta s tim nista???
Mi necemo creatora 6 meseci nego skillove na sta vise lici ovaj server, lici na onaj server???
Jel ste videli koliko manje igraca imate. Pre sam cekao pola sata da neko izadje sa server da bi usao a sad mogu udju svi… Resite to ili vas na zalost napustamo.
By : xXIVIASTERXx, ANdrewPH, Calvinator77

Takoo Bree…
Nisamm ja dao preko 5k para za creatora(Koji nema nista vise) vratiti skilloooveeeee…

Ajde cigani kukate za 4 hiljade dinara , pa sta kad nema skila ja sam creator 4 meseca zaredom uplatio sam skilove na axe i uzeli su mi ih … PA … JAKA ATVAR . :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Ajde bre sabrane ucuti…
Ti si uplatio samo 500 skila
A 4k nisu bas male pare…
opet ponavljam nisammm dao tolko para za creatora dao sam na skilove i sad ocu da mi datee skiloveee
Ne samo meni vec i svima nama sto smo uplatili.

izvinite molim vas i ja sam uplatio 3k skilla pa se ne zalim , a server nije pun bas zbog jebenih skillova jer niko nece da igra kad vi platite 5000 dinara za skillove , zato niko ne igra a ne zato sto nece da vrate skillove , ni ja necu creatora 6 meseci , ja ocu VIP 10 meseci :stuck_out_tongue:

A i jos nesto , server je bio mnogo zanimljiviji na prosloj mapi jer niko nije imao skillove , barem pocetak i sredina prosle mape dok nekome nije doslo iz dupeta u glavu da uplati skillove , pa su onda svi ostali , i samo sesjebo server jer su na kraju ostali samo creatori , udjem na server 30 igraca online od toga 20 creatora koja je svrha toga? to se sad malo smirilo ali opet , pre je bilo 5 creatora jedan VIP i GOTOVO! i bilo je zanimljivije mada niko od vas ko sad trazi dam u se vrate skillovi nije ni igrao tad.

Pa cek da li onda ja da uplatim skillove ???

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4

boli me kurac luka sto se ti ne zalis ja se zalim ti udjes na 20 min nekad ni ne udjes i boli me uvo. i ceo zivot seres kako je bilo 5 creatora i vipa nek je bilo boli me kurac ti nisi bio medju tih 5. Plati ti 5000 dinara i vise pa se zali onda ovko nemas prava za to uplatio si samo 2500…
PA sta ako nisam igrao tada ti ne igras sad…
Nesmes vise ni pvp jel si ze zajebao za mac i onda kenjas sad drugima…

milim da je lukapn u pravu niko ne igra zato sto smo mi uplatili 5k skilla i sta niko nista ne moze npr calvinatoru andrewph xxivister nearazumem…ja glasam da izbacite skillove

Ovako, od kako smo slucajno izgubili bazu sa vasim skillovima i upalili server odjednomse napunio jer su videli da nema vise onoliko jakih igraca koji ubijaju iz dva udarca sekirom a da im ne treba ni armor, tako da je glasanje u toku i videcemo kako ce se zavrsiti, naravno videcemo kako ce vam skillovi biti prebaceni da li u Donation POene i Creatora, ostavljeni na cedilu necete biti .

ali mi nismo uplatili dp poene i creatore. Uplatili smo skillove. To je isto kao kad ja u prodavnici dam pare za hleb a on meni zvaku. Nije u redu…

Onda niste trebali uopste da ubacujete skilove !!!
Sad kad smo uplatili tolko para nije u redu da ih brisete…

napustite nas vec jednom!! glupo je sto skillovi mogu da se kupe…
sad se sve vise igra kako treba od kad su se skillovi obrisali.

Na početku smo se uopšte “mi” (Manić i ja) zajebali smo što uopšte stavili da skillovi mogu da se kupe. Server treba da bude Survival, ako je tako onda ne treba ni da ima Creative-a?? Skillovi su samo bonus igri. Što više budžite skillove to vam je lakše da ubijete igrača. Ali… Imate 100 skilla i odete i uplatite 1500 dinara i odjednom ste najjači na serveru… Šta da rade igrači koji nemaju ni 100 dinara za užinu. No to nije vaša greška nego naša.

Baza skillova se “nekako” (razlog idalje nije tačno poznat) nestala prilikom restartovanja servera te su svi skillovi (i kupljeni i pošteno zarađeni) obrisani! Mislim da je totalno glupo da vratimo skillove onima koji su platili (pošto za njih tačno imamo evidenciju), a ovi što su ih mučnim radom skupili da izbacimo na ulicu i ostavimo sa 0 skilla!

Nije uredu, prvo sa naše strane što smo izgubili bazu podataka i nismo razmišljali o posledicama kupovine skillova, a drugo sa vaše što mislite da imamo 1000 ruku pa sve probleme rešavamo kao da nas u timu ima 500, a ne dvoje!

Skillovi vam neće biti vraćeni to je sigurno, ali kao i za komandu /more imamo rešenje kojim ćete biti zadovoljni.

S poštovanjem,
Batica