Kako ubiti bilo koga na Skypvp-u! NOLE zrtva!

Ako ste naucili sve korake i postali najjaci pro skypvper, sada je vreme da naucite kako zapravo ubiti bilo koga, tj kako biti najbolji u pvpu. Za to ce vam trebati:
-Knockback2 mac
-God armor, potovi
-Enche
-Bow punch2
-NAJVAZNIJE: MINIMUM 5 TIMERA, OVAJ KORAK SE NE SME ZANEMARITI INACE NIKOGA NECETE MOCI KILL
Sve se vidi na ovom primeru!
U prvoj slici nole pokusava da spasi zivu glavu i bezi od 5 pro skypvpera
U drugoj slici sta se desava nakon ga stignu sa bow boostom pickastim!

PS: Ovo sam izneo na komican i zanimljiv nacin al’ ovo je cista, jadna istina koju iskusimo svaki dan na skypvp…
A sto je najgore od svega posle ovoga obavezno sledi ez, rip, gg10, rekt… Znaci place mi se kako je jadan postao srw…
Jos jedan PS: Evo za sve koji ne veruju, Render2, pogledajte gornji levi ugao koliko imam fpsa… 31 xD Ovo kazem zato sto mi 90% likova ne veruje koliko mi je jadan fps jer sam sa ovim fpsom kill 90% likova xD

Slikam po skypvpu,pa cu napravit album ‘kidare’

Nebih ima ja bezo da ne dobijam TRIPLE ILI QUATER knock zbog lagova ali ok na kraju posle 15min jurnjave ostalo mi samo chesplate…

Da napisali su Gg10 i da priznam da je bolji…

Imam i ja tim ne kazem ali ne vodim ih svuda mi smo samo tim ne pomazemo cisto onako kao smo tim SBTeam ali brate da cekam da dodje 2 3 timera da idem da gurnem nekog u void i da pisem gg rekt rip ez pa to bre ni oni u ludnici ne rade.
Onaj beno21232 nesto tako ja na piramidi dodje on pojede encku bije me bije ja pojedem jednu nekako se izbavim ostavljam ga 10 puta na 2 srca pojede on 2 3 encke i gurne me u void i ja sta cu ne mogu pv jos sam u borbi pojedem nekako encku da bar sacuvam taj armor i on pocne da pise rip marecar12 i ja kazem kakav rip gurnuo si me u void on kaze ti si pojeo 3 encke kakve crne tri uvek nosim 2 i jednu pojedem kad je pvp i jebote on mi sere bolji u pvp ma bolji k***c moj kidova ce uvek biti.

Skypvp ti je vrhunac imbecilizma ako cemo iskreno…