kako sam ja poceo daigram na serb craft :)

Zdravo svima ja sam obrad Obradovic :slight_smile: .Iz Srbije za mc sam saznao pre 3 ipo godine i cel ovremem ga igram
Gledao sam na yt kako napraviti razne masine.Zato sto su trebali premiumi za server.2014 co sam za serb craft
od druga [kada sam cuo da netreba premium usao sam odma].Tu je pocela zabava sa drugim igracima.Svi pod serveri su bili odlicno uradjeni
najvise samo igao survival games i sky wars.Ali u 2016 je sam postao zainteresovan za Sky PvP veoma odlicno URADJEN Pod server
Imao je najbolju mapu na balkanu :wink: .Te godine sam prvi put kupio rank Fighter nakon toga major pa general
Tu sam upoznao drugove DeXa00,Dane,DreamGames,Inevy,Blue_X i najboljgec clana iz Stafa Manica :smiley: !
Te godine sam prvi put usao u klan nakon toga pojavili su se haxeri,Koji su haxovali sa raznim programima
kao sto su cheat engine i jos dosta…necu da imenujem da nebi ste i vid haxovali! :smiley:
Zelim svu srecu serveru i radice dok se batica ne ozeni xD
Pozz od ISAKA!

Pozz i sa moje strane,moje ime je Ana (lovemaxi09),na SC igram vec 4 g.Pod serveri koji mi se najvise svidjaju to su:skyblock,vanila i roleplay.
Za SC server sam videla sasvim slucajmo kada sam u pretrazivacu ukucala Minecraft ip adrese i prva ip adresa je bila SC.Nisam ocekivala da cu 4 g ostati na ovom serveru,ali eto sto kaze narodna poslovica " Nikad ne reci nikad."
Kad god odem na neki drugi server,posle 15 min ja se vratim na SC,nekako se na tom serveru osecam opusteno,jeste da se iznerviram jer jos uvek ima po neki haker,ali se nadam da ni toga vise nece biti.
Ovim putem bih da se zahvalim SC Timu,koji se maksimalno trudi da odrzi server,da bude sto kvalitetniji i bolji.

Toliko od mene i pozz

isto i za mene kao i za lovemaxi09 zato sto je
lovemaxi09 ista kao balkan girl(skoro
savicmmt osto ko sto bio
i lemi je kao xx_carterpillar_xx
sada na novom serveru serb-craft(mislim gr)skoro nista se nemenja sem nickova i gradjevina,sve je bolje rankovi su bolji pod serveri su bolji,UZ NAS SERB-CRAFT NEBI BIO ONO STA JE SAD I NEMOJTE ZABORAVITI DA JE SERB-CRAFT NAJBOLJI BALKANSKI SERVER,ANTI CHEAT NEMENJA NISTA SA POPULARNOCSU NEMA VEZE STO JE BROJ IGRACA MANJI SERB CRAFT SE VOLI OSTALI SERVERI SE BATALE,SVAKA SKOLA IMA BAREM 20 IGRACA SERB-CRAFTA SVAKI GRAD BAREM 100,I TO JE SERVER SA NAJBOLJIM VLASNICIMA,SERB-CRAFT=LIFE SERB=LIFE CRAFT=LIFE LIFE=LIFE UZ NAS SERB-CRAFT POBEDJUJE

Ti si meni mali komedija .
Svaki grad 100 igraca .Wtf koliko onda ima gradova n Balkanu 2/3 .

ne si bolestan mislio sam ima 100 igraca a denvno ulazi oko 10-20

[b]Aki3685 rekao[b]

ne si bolestan mislio sam ima 100 igraca a denvno ulazi oko 10-20

Nerazumem pocetak recenice?

ispravka
ne si bolestan,mislio sam ima 100 igraca a dnevno ulazi oko 10-20

Dobro opet 15 gradova.

aha znaci u jednom gradu igra 5 ljudi od do 1milion

Brate gledaj od 20 milona koji pricaju Srpski ili priblizno Srpski jezika na balkanu samo 7 miliona igra igrice od toga minecraft igra max 1 miliona igraju minecraft 1 put u nedelji .Eto ti neko realno razmisljanje . Od toga 1 milona ,jedan dio igra na Premium srw,onda ima ih dosta sto igraju na stranim crack srw,onda imaju i drugi domaci srw,veliki broj igraca ne zna da koristi ac…Mozda sam preterao s milionima a to sto ti kazes da ima iz svakog grada po 100 igraca to obesi macku o rep.
To od 1milion ljudi.
Znas ti bre sta je milijon jednio Beograd ima preko milion stanovnika na Balkanu.
Od toga je Beograd centar svega na Balkanu i ima najvise poslovnih ljudi,koji ni ne znaju sta je minecraft…
Ostalo mali prestani da smaras i da pricas nesto sto ni sam ne znas!!!

:evil:

Ljudi ste culi novosti sledi kazna kompaniji Nissan :open_mouth:
Ne realno od 400 igraca na serbu 5% ima recimo iz nekog manjeg grada dok oko 30% iz druge drzave a slazem se sa aki ima dosta igraca recimo u Beogradu,Novom Sadu itd.
Ne puno ali od 20 do 50 igraca ima.

Cek kako ja svatim aki je glup???

Obrad je dobio ban na serbu, promenio nick i sad ima speed…

bosiljak aj cuti da te ne iscupam iz te zemlje

sa korenom

[spoiler][/spoiler]Oh.UPOMOC UPOMOC!Usrao sam se u gace :)Ako sam ja bosiljak ti si noobina :slight_smile: Ja nezelim da se svadjam sa noobom poput tebe :smiley:

ako sam ja budala ti si siromah koji se ubio od droge