KAINZO IMA CIT JBT

izvinite nemam dokaz jer nisam uspeo da ga uslikam zato sto je imao neki cit za brzinu i zato ga prijavljujem molim vas proverite a ja cu da probam da ga uslikam.ovo je ozbiljno

ovo je u 2 sekunde bilo u jednoj je na 20 metara od mene a u drugoj me ubi evo fokaza

i uz ovo pitam dali sme da mi bude ukljucen radar na minimapi posto je to jedan mod pa pitam uz pomoc njega trazim zivuljke da ih kilam ako ne da ga gasim odgovorite

Da li si proverio da nije popio napitak brzina II ?

i dali si se setio da ugasis mini map?Dokaz:Imas matix

to nije matix nego obican minimap matix ima drugaciji chat itd.

Ovo je Rei’s minimap, ali radar po defaultu NEMA radar, EntityTracker je iskljucen na ovom serveru tako da jedino on ima ili custom VoxelMap (koji ne moze imati jer je na 1.5.2), ili ima hack. zDragz ima hack, ali ne znam koji.

TNTDestroyer, otkud ti znas kako izgleda Matix???

ne ovo je uz minimapu a i ne nije pio napitak jer je bio kao munja ja znam koja je brzina za napirak ali ubio me je u pola stotinke takoreci nije mogao sa napitkom ima chit

Slusaj, ako nemas hack, jedino mozes imati Rei’s Minimap. Entity Tracker na serverima ne radk. Za to ti treba plugin koji ovaj server nema. Ako mi ne verujes, ja sam probao svaku verziju i ne radi tracker.

Ovaj lik stvarno ima hak jer sam se borio s njim i za dlaku da on pobedi jer mi je istekla enchant jabuka , jebiga, Dragz imas nesto jer nema to na minimapu i ja sam imao Voxel kad mi je Aleksa namestio ali taj Voxel nije prikazivao armor !! Tako da neseri !

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Banovan je bez brige ljudi !! :slight_smile: :smiley:

pravo ime ove minimape je zan’s minimap mozete je potarziti na planetminecraftu a ovo nije ubaceno u nju vec je to 1 isti mod ja mogu da iskljucim ali ja to koristim za mobove mozes da proveris na planetminecraftu a i imam jedan kul mod to je chet boobles kad neko nesto kaze ono se pojavi oblacic iznad njega sa time sto je on napisao

Znam za to isto je ko na Voxelu .